Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Mindaugo bataliono kariai dalyvavo lauko taktinėse pratybose

2010-02-23
image

Vasario 8-12 dienomis Pajuosčio aerodromo teritorijoje (Panevėžio r.) vyko Karaliaus Mindaugo mechanizuotojo pėstininkų bataliono II mechanizuotosios pėstininkų kuopos būrių vertinamosios lauko taktinės pratybos, kuriose dalyvavo apie 50 karių.

 

Pratybų metu kariai atliko planavimo ir pasiruošimo operacijai veiksmus. Kariai aerodromo teritorijos miškuose išbuvo mažiausiai po dvi paras vykdydami numatytas užduotis. Pratybų metu būriai buvo vertinami, kaip yra pasiruošę vykdyti tokias užduotis, kaip prasiskverbimas, pasala, reidas ir vietovės įžvalgymas.

 

Šiuo metu Karaliaus Mindaugo mechanizuotojo pėstininkų bataliono motorizuotoji pėstininkų kuopa su aprūpinimo būriu, taip pat civilių ir karių bendradarbiavimo skyrius, karo policijos skyrius ir tarptautiniam štabui priskirti kariai  - iš viso apie 130 karių - budi Europos Sąjungos kovinėje grupėje. Kartu su lietuviais pusės metų budėjimą šioje kovinėje grupėje šių metų pradžioje pradėjo kariai iš Latvijos, Lenkijos,  Slovakijos ir Vokietijos.

 

 

MMPB štabo S5 skyriaus viršininkas vyr. ltn. Artūras Milkintis

Bataliono nuotr.

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media