Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2010 - 06) naujienų archyvas

Kariuomenės išminuotojai sunaikino Sulinkų durpyne rastas tris aviacines bombas OFAB-100
2010-06-29
img

Birželio 27 d. pavakarę Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai išminuotojai gavo pranešimą apie  Sulinkių durpyne (Radviliškio r.) rastus standartinius sprogmenis.

 

Nuvykę į vietą kariuomenės išminuotojai identifikavo dvi po šimtą kilogramų sveriančias Antrojo pasaulinio karo laikų aviacines bombas OFAB-100. Papildomai patikrinę vietovę metalo detektoriumi išminuotojai rado ir trečią tokią pačią aviacinę bombą.

null
Žurnalistai kviečiami į žygį Specialiųjų operacijų pajėgose
2010-06-29
img

Žurnalistai, neabejingi kariuomenei, kviečiami į tradicinį Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės organizuojamą „Žurnalistų žygį" š. m. liepos 9-10 d.

Pirmą kartą šis renginys organizuojamas Specialiųjų operacijų pajėgų padalinyje, Vytauto Didžiojo jėgerio batalione Kaune. Žygio metu žurnalistams bus suteikta unikali galimybė susipažinti su elitinėmis kariuomenės pajėgomis ir patiems išbandyti šių pajėgų karių užduotis.

null
Prasidėjo žvalgų pratybos „Pėdsekys-10“
2010-06-28
img

ATNAUJINTA

Birželio 28 d. Alytaus rajone prasidėjo penkias dienas truksiančios taktinės žvalgų pratybos „Pėdsekys-10“, kuriose dalyvauja apie 200 karių iš įvairių Sausumo pajėgų žvalgybos padalinių. Pirmą pratybų dieną dalyviai poromis eis į žvalgomąjį žygį, kurio metu bus tikrinami individualūs žvalgų įgūdžiai.

null
Mindaugo batalione vyko geriausio skyriaus varžybos
2010-06-28
img

„Veržlusis Vilkas“ – taip pavadintos birželio 23 d. Karaliaus Mindaugo mechanizuotajame pėstininkų batalione (Pajuostis, Panevėžio r.) vykusios varžybos, skirtos išaiškinti geriausią bataliono karių skyrių.

 

Bataliono vyriausiojo puskarininkio ir kuopininkų iniciatyva suorganizuotame renginyje dalyvavo žvalgybos, minosvaidžių būrio bei trys pėstininkų skyriai.

null
Iš tarptautinių pratybų BALTOPS-2010 grįžo Lietuvos karinių jūrų pajėgų laivas „Sūduvis“
2010-06-28
img

Birželio 27 d. Baltijos šalių priešmininės kovos eskadrai (angl. BALTRON) priskirtas Lietuvos karinių jūrų pajėgų minų paieškos ir išminavimo laivas „Sūduvis“ (M52) grįžo iš tarptautinių karinių pratybų BALTOPS 2010, kuriose dalyvavo prie Estijos krantų, į Klaipėdos uostą.

null
Karinių oro pajėgų kariai iš Kauno į Vilnių perskraidino donoro organus
2010-06-26
img

Birželio 25 vakare Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnio Mi-8 MTV įgula perskraidino donoro širdį ir kepenis bei penkių medikų brigadą iš Kauno medicinos universiteto klinikų į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas.

null
Neblaivūs budėję kariai nušalinti nuo tarnybos
2010-06-25

Birželio 25 dienos naktį Lietuvos kariuomenės Karo policijos patruliai patikrinę vieną iš karinių objektų, nustatė, kad ten buvo vartojamas alkoholis ir yra pašalinių asmenų.

null
Mindaugo batalione vyks aštuntosios Baltijos šalių kariškių sporto žaidynės
2010-06-22
img

Birželio 29 d. Pajuosčio kaime (Panevėžio r.) įsikūrusiame Karaliaus Mindaugo mechanizuotajame pėstininkų batalione prasidės aštuntosios Baltijos šalių kariškių sporto žaidynės, truksiančio tris dienas. Žaidynėse dalyvaus daugiau nei pusantro šimto suaugusiųjų ir jaunųjų sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos ginkluotųjų pajėgų ir karinių jaunimo organizacijų.

null
Aviacijos bazės skraidantis personalas rengiasi išgyvenimo atviroje jūroje pratyboms „Baltic Bikini“
2010-06-22
img

Birželio 21 d.  šalia Šiaulių esančiame Gudelių ežere vyko pratybos skirtos treniruotis įgulos išgyvenimo po avarinio tūpimo ant vandens atvejams. Tai vienas iš „Baltic Bikini“ pratybų, kurios vyks šių metų liepos mėnesio pabaigoje, paruošiamųjų etapų.

 

Treniruotės metu Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės skraidantis personalas treniravosi uždarame vandens telkinyje naudodami individualias ir kolektyvines gelbėjimosi priemones. Pratybų metu kariai buvo supažindinti su gelbėjimosi įrangos komplektacija, atidirbinėjo veiksmus vandenyje.

null
Puskarininkių mokykloje vyko kariuomenės krepšinio 3x3 varžybos
2010-06-22
img

Birželio 16 d. antrus metus iš eilės Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos (Kaunas) sporto aikštelėje buvo surengtos krepšinio varžybos 3x3, kuriose dalyvavo 24 komandos iš 14 Lietuvos kariuomenės dalinių. Puskarininkių mokyklos padaliniams atstovavo dvi komandos po keturis narius.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media