Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Algirdo bataliono kariai dalyvauja lauko taktinėse pratybose

2010-09-01
image

Rugpjūčio 30 d. - rugsėjo 3 d. apie šimtas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono III mechanizuotosios pėstininkų kuopos karių Gaižiūnų poligone (Jonavos r.) dalyvauja lauko taktinėse pratybose ,,Gynyba 2010/1".

 

Per penkių dienų pratybas Algirdo bataliono kariai įtvirtins teorines žinias ir praktinius įgūdžius: kaip  ruoštis mūšiui, vykdyti taktinį žygį, užimti susitelkimo rajoną, kaip ginti vadavietę. Kariai taip pat treniruojasi, kaip veikti kartu su priskirtais logistiniais padaliniais,  atlikti sužeistųjų surinkimą ir evakuaciją.  

 

Pratybose pasitelkus imituojančias priešiškas pajėgas taip pat bus tobulinami padalinių ir karių veiksmai vykdant apsaugą sustojus kolonai, reaguojant į tiesioginę ir netiesioginę priešo ugnį, ką daryti patekus į pasalą, evakuojant sužeistuosius iš transporto priemonių, kt.  Per mokymus padalinių vadai taip pat treniruosis, kaip valdyti mechanizuotuosius būrius naudojant skirtingas žygio rikiuotes, vykdyti ginkluotos palydos vado funkcijas, paskelbti įsakymus padaliniams, kt.    


Algirdo bataliono viešųjų ryšių karininkas kapitonas  Ainaras Jonaitis.

Nuotraukų autorius - viršila Gintaras Gulbinas.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media