Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2010 - 08) naujienų archyvas

Alytuje vyks savanorio A.Sakalausko taurės futbolo finalinis turnyras
2010-08-11
img

Rugpjūčio 12-13 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono stadione Alytuje vyks futbolo turnyras, skirtas savanorio Artūro Sakalausko taurei laimėti. Turnyras rengiamas kasmet rugpjūčio mėnesį, minint A. Sakalausko žūties metines.

null
Lietuvos KJP laivas dalyvaus tarptautinėse karinėse jūrų pratybose Danijoje
2010-08-11
img

Rugpjūčio 12-28 dienomis Lietuvos karinių jūrų pajėgų (KJP) patrulinis laivas „Žemaitis" (P11), vadovaujamas kapitono leitenanto Audriaus Venskūno, dalyvaus Baltijos jūroje prie Danijos krantų vyksiančiose tarptautinėse pratybose „DANEX-2010". Iš viso šiose tarptautinėse pratybose dalyvaus 29 laivai iš 15 šalių.

 

null
Lietuvos išminuotojai Afganistane neutralizavo savadarbį sprogstamąjį užtaisą
2010-08-10
img

Rugpjūčio 5 d. Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės vienuoliktosios Lietuvos karių pamainos (PAG-11) išminavimo padalinio kariai Afganistane neutralizavo improvizuotą savadarbį sprogstamąjį užtaisą. Apie pavojingą sprogmenį karius informavo vietos gyventojai.

null
Kariuomenės išminuotojai atliko operatyvinio išminavimo operaciją Akmenės rajone
2010-08-10
img

Rugpjūčio 6 d. apie 17 val. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Išminavimo kuopos kariai gavo pranešimą apie vietinio gyventojo surastą sprogmenį Vėgėriuose, Akmenės rajone.

null
Įvyko Tauragės apskrityje įsikūrusių kariuomenės ir Vidaus tarnybos padalinių šaudymo varžybos
2010-08-10
img

Rugpjūčio 6 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono Jūravos (Jurbarko r.) šaudykloje vyko tradicinės Tauragės apskrityje įsikūrusių kariuomenės ir Vidaus tarnybos sistemos padalinių šaudymo varžybos.

null
Birutės batalione baigėsi jaunųjų šaulių stovykla
2010-08-09
img

Rugpjūčio 8 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotajame pėstininkų batalione Alytuje baigėsi savaitę trukusi jaunųjų šaulių stovykla. Į stovyklą sugužėjo beveik 100 dalyvių būrys. Tarp dalyvių buvo ne tik jaunieji šauliai, jau ragavę „kareiviškos košės" ankstesnėse stovyklose, bet ir civilių atžalos, panorę pajusti kareiviško gyvenimo ritmą ir įgyti karybos žinių.

null
Karo medikai tvarkė audros padarinius Karo medicinos tarnybos parke
2010-08-09
img

Pirmadienio rytas Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyboje prasidėjo prieš dieną Kaune praūžusios audros padarinių šalinimu. Karo medicinos tarnybos Štabo, Aprūpinimo skyriaus, Medicininės paramos vienetų grupės kariai Karo medicinos tarnybos parke rinko stichijos nulaužytas ilgaamžių medžių šakas, pjūklais ir kirviais smulkino stambesnes.

null
Puskarininkių mokykloje - Lietuvos kariuomenės paplūdimio tinklinio čempionato finalinio turo varžybos
2010-08-09
img

Rugpjūčio 4-5 dienomis Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykloje (SRPM) vyko Lietuvos kariuomenės paplūdimio tinklinio finalinio turo varžybos. Po atrankos turo varžybų į finalinį turą pateko 17 vyrų komandų. Lietuvos kariuomenėje yra tik kelios moterų komandos, todėl jos atrankoje nedalyvavo ir iš karto pateko į finalą (dalyvavo keturios moterų komandos), 2 iš jų - Puskarininkių mokyklos.

null
Birutės bataliono seržantai aplankė Kroatiją
2010-08-09
img

Liepos mėnesį keliasdešimt Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono seržantų klubo „Iltis" narių su šeimos nariais ir draugais surengė kelionę į Kroatiją, taip pat aplankė pakeliui besidriekusias šalis - Slovakiją ir Vengriją.

null
Afganistano Goro provincijoje tarnybą pradėjo moterys policininkės
2010-08-06
img


Afganistano nacionalinės policijos pajėgų Goro provincijoje personalo sudėtis atspindi per pastaruosius metus laipsniškai besikeičiantį vyraujantį požiūrį į moterų vaidmenį Afganistano visuomenės gyvenime.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media