Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Mindaugo batalione vyko pasirengimas brigados štabų mokymams

2010-09-30
image

Rugsėjo 28-30 d. Karaliaus Mindaugo mechanizuotajame pėstininkų batalione Pajuostyje (Panevėžio r.) vyko bataliono štabo ir padalinių valdymo grupių mokymai „Stiprus liūtas" („Strong Lion").

 

Pagrindinis pratybų tikslas - tinkamai pasiruošti spalio 11-15 d. vyksiantiems Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" štabų mokymams, taip pat treniruoti padalinių valdymo procedūras bei gilinti karių taktines žinias.

Pirmąją pratybų dieną bataliono štabas padaliniams paskelbė bataliono vado įsakymą vietovės gynybos operacijai.

 

Padaliniai atliko įsakymo analizę ir paruošė savo operacijų sumanymus. Antrąją pratybų dieną padalinių vadai atliko žvalgybą realioje vietovėje Tauragės r., o grįžę patikslino savo planus. Mokymai baigėsi pratybomis panaudojant žemėlapį, kuriose buvo patikrinti padalinių planai, atliktos radijo ryšio, padalinių valdymo procedūrų bei vadaviečių veiksmų treniruotės.

 

Mokymai vyko anglų ir lietuvių kalbomis. Jose be Mindaugo bataliono karių taip pat dalyvavo kariai iš Oro gynybos, Inžinerijos ir Artilerijos batalionų.

 

MMPB Viešųjų ryšių karininkas vyr. ltn. Paulius Babilas, nuotr. vyr. ltn. Pauliaus Babilo

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media