Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Afganistano nacionalinės saugumo pajėgos užkirto kelią savižudžiui

2010-11-28
image

Lapkričio 28 d. naktį, gavus informacijos, kad Čagčarano mieste ruošiama savižudžio ataka, Afganistano nacionalinės saugumo pajėgos, kurias sudaro policija bei saugumo direktoratas, atliko greitą paieškos operaciją ir surado savižudį, kuris šturmuojant pastatą susisprogdino. Niekas, išskyrus patį savižudį, nenukentėjo.


Informaciją apie rengiamą savižudžio ataką gavo ir Provincijos atkūrimo grupės dvyliktos pamainos (PAG-12) kariai – jų stovykloje buvo imtasi papildomų saugumo priemonių, o prireikus, skirti pagalbą vietos saugumo pajėgoms. Išvykęs patrulis ir PAG stovykloje buvę kariai panaudojo keletą apšviečiamųjų minosvaidžio minų apšviesti vietovei, kad vietos saugumo pajėgos galėtų sėkmingai įvykdyti operaciją.


„Tai dar kartą parodo, kad vietos saugumo pajėgos yra suinteresuotos Goro provincijos saugumu ir atlieka savo pareigas. Prieš ką buvo ruošiama ataka šiuo metu aiškinamasi, tačiau svarbiausia, kad ji buvo sustabdyta laiku“, – sakė PAG-12 vadas pulkininkas Remigijus Baltrėnas.

 

 

Asmuo ryšiams – kpt. Marius Varna, Jungtinio štabo viešųjų ryšių karininkas, mob. tel.: 8 686 35 407

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media