Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aviacijos bazėje Šiauliuose lankėsi Danijos kariuomenės vadas

2013-01-31
image

Sausio 30 d. Danijos kariuomenės vadas generolas Peteris Bartramas (Peter Bartram) aplankė NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdančius danų karius. Vizito Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose metu Danijos kariuomenės vadas taip pat susitiko su Lietuvos KOP vadu generolu majoru Edvardu Mažeikiu ir KOP Aviacijos bazės vadu pulkininku leitenantu Vidmantu Raklevičiumi.

 

Apsilankymo Aviacijos bazėje Šiauliuose pradžioje gen. P. Bartramas išklausė Danijos KOP kontingento vado majoro Kresteno Anderseno (Kresten Andersen) pristatymą apie vykdomą NATO oro policijos misiją, susipažino su jo aktualijomis. Vėliau Danijos kariuomenės vadas kartu su Lietuvos KOP vadu gen. mjr. E. Mažeikiu ir kitais svečiais apžiūrėjo Aviacijos bazės teritorijoje pastatytus orlaivių angarus ir Danijos KOP naikintuvus F-16.

 

Susitikimo su Danijos KOP kontingento kariais metu gen. P. Bartramas pažymėjo, kad didžiuojasi šalies kariais, vykdančiais labai svarbią NATO oro policijos misiją ir užtikrinančiais trijų Baltijos valstybių oro erdvės saugumą. Baigęs oficialią susitikimo dalį Danijos kariuomenės vadas pasveikino vieną iš kontingento pilotų su gimtadieniu ir kartu su Danijos kariais sudainavo gimtadienio dainą.

 

Atsisveikindamas Danijos kariuomenės vadas gen. P. Bartramas dėkojo Lietuvos atstovams už visokeriopą pagalbą ir paramą NATO oro policijos vykdymui.

 


Aviacijos bazės informacija

 

Nuotr. aut. - vrš. Alvydas Tamošiūnas ir vyr. srž. Eugenijus Žygaitis

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media