Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių jūrų pajėgų kariai vaikams dovanojo spektaklį

2013-01-22
image

Sausio 20 d. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Laivūnų klubo nariai pakvietė Šilalės rajono Pajūrio miestelio vaikų globos namų auklėtinius į Klaipėdą ir dovanojo jiems apsilankymą Žvejų kultūros rūmuose vykusiame spektaklyje ,,Atrastas lobis".

 

Vaikus atvykti į Klaipėdoje rengiamą spektaklį Laivūnų klubo nariai pakvietė apsilankymo Šilalėje per Kalėdas metu. 27 Pajūrio vaikų namų globotiniai ir direktorė Raimundė Raudonienė turėjo puikią progą pamatyti šį spektaklį skirtą vaikams. Po spektaklio kariai vaikus pakvietė pietų į Karinių jūrų pajėgų štabo valgyklą.

 

Kitas KJP karių ir globos namų vaikų susitikimas įvyks jau šiltesniu metų laiku, artėjant pavasariui.

 

Šilalės rajono vaikų globos namai ir Karinių jūrų pajėgų Laivūnų klubas bendrauja jau ketverius metus. Per tą laiką įvyko daug įvairių susitikimų - tradiciškai Laivūnų klubo nariai Šilalės vaikų namus su dovanomis aplanko artėjant Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, atvykusiems kariams vaikai rengia meninius pasirodymus scenoje. Šiltesniuoju metų laiku KJP Laivūnų klubo nariai su šių namų auklėtiniais dalyvauja pavasario medelių sodinimo darbuose, Partizanų pagerbimo ir kariuomenės ir visuomenės švenčių metu vaikams Klaipėdoje rengiamos pažintinės ekskursijos po karinius laivus, prie jūros organizuojami įvairūs sportiniai žaidimai ir kiti pramoginiai renginiai.

 

Kariai su mažaisiais globotiniais užmezga glaudesnius ryšius, taip yra skatinama vaikų socializacija ir integracija į visuomenę, taip pat kariai siekia savo teigiamu pavyzdžiu prisidėti prie jaunosios Lietuvos kartos ugdymo, puoselėjant žmogiškas vertybes, meilę savo kraštui, patriotizmą.

 

Karinių jūrų pajėgų ne karininkų lygmens karių asociacija Laivūnų klubas - laisva valia susirinkusių jūreivių, seržantų ir laivūnų nepolitinė organizacija, susikūrusi 2008 metais. Klubo nariai puoselėja Lietuvos kariškas, jūrines ir tautiškas tradicijas, dalyvauja kultūriniuose ir socialiniuose renginiuose, taip pat rūpinasi kariuomenės ir visuomenės tarpusavio ryšių stiprinimu.

 

 

Karinių jūrų pajėgų informacija

 

Nuotraukų autorius - štabo laivūnas Tomas Donauskas

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media