Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Krašto apsaugos savanorių pajėgų karininkai mokėsi planuoti inžinerines kliūtis

2013-01-31
image


 

Sausio 28-30 d. Juozo Vitkaus inžinerijos batalione vyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų karininkų inžinerinis rengimas.


Mokymai surengti atsižvelgiant į didėjantį inžinerinės paramos poreikį šiuolaikiniuose ginkluotuose konfliktuose, taip pat į tai, kad tokių konfliktų metu kovos dažnai vyksta urbanizuotuose vietovėse, miestuose, todėl labai svarbus karių inžinerinis parengimas ir gebėjimas planuoti inžinerines kliūtis.


Pirmiausia mokymų dalyviai klausėsi teorijos – susipažino su Lietuvos kariuomenės inžineriniais pajėgumais, jų panaudojimo principais, su inžinerinę paramą reglamentuojančiais dokumentais ir doktrina. Vėliau teorines žinias kariai tikrino praktikoje – reaguodami į įvairias situacijas pagal iš anksto suplanuotą menamo konflikto scenarijų, kariai mokėsi planuoti inžinerines kliūtis.


Tokiu inžinerinio rengimo mokymus Inžinerijos batalionas šiemet organizuoja jau antrą kartą Prieš savaitę batalione vyko apsaugos nuo cheminių, biologinių, radiologinių ir branduolinių ginklų seminaras.


Informaciją parengė Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono viešųjų ryšių karininkas kpt. Irmantas Genevičius, mob. 8 610 39 674.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media