Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės Alytaus įguloje pagerbtas vyresniojo seržanto Svajūno Vitkausko atminimas

2013-01-30
image

Sausio 29 d. Lietuvos kariuomenės Alytaus įgulos kariai minėjo 4-ąsias vyresniojo seržanto Svajūno Vitkausko mirties metines. Po tarnybos Alytaus įgulos kariai kartu su mirusio kario artimaisiais vyko į Klevų g. kapines, kur padėjo gėles bei uždegė žvakes ant žuvusio ginklo brolio kapo.

 

Įgulos karo kapelionas majoras Saulius Kasmauskas pakvietė visus susitelkti bendrai maldai. „Gaila, kad su kiekviena diena amžinojo poilsio atgula vis daugiau panašaus amžiaus žmonių, tame tarpe ir mūsų ginklo brolių", - sakė kapelionas S. Kasmauskas. Birutės bataliono vadas pulkininkas leitenantas Mantas Paškevičius tvirtino, kad kiekvienas karys yra svarbus ir nė vieno jų atminimas nebus pamirštas.

 

Vėliau visi minėjimo dalyviai vyko į Šv. Kazimiero bažnyčią, kurioje buvo aukojamos Šv. Mišios už tarnybos metu mirusį karį vyr. srž. S. Vitkauską.

 

Pranešimą parengė: L. e. S5 skyriaus Civilių ir karių bendradarbiavimo specialisto pareigas vyresnysis seržantas Romas Ramanauskas


Nuotr. aut. - vyr. srž. Romas Ramanauskas

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media