Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vaidoto bataliono kariai dalyvavo projekte „Sveikatingumo diena“

2013-01-24
image


Sausio 23 d. Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono kariai Kėdainių rajono Miegėnų pagrindinėje mokykloje dalyvavo projekte „Sveikatingumo diena“.

 

Į šią mokyklą kariai atvyko mokyklos bendruomenės kvietimu. 5–10 klasių moksleiviai susipažino su karių tarnyba, bataliono istorija, užduotimis, karių gyvenimo ypatumais. Apsilankymo metu vaikai domėjosi karių ginkluote ir ekipuote.

 

Vėliau vyko draugiškos krepšinio rungtynės tarp Miegėnų pagrindinės mokyklos auklėtinių ir Vaidoto bataliono karių. Nors kariai, išbėgę į aikštelę, buvo gerokai aukštesni nei šeimininkų rinktinės krepšininkai, rungtynės vyko draugiškai ir linksmai. Šį kartą stipresni buvo svečiai. Tai atspindi draugiškų rungtynių rezultatas 31–37.

 

Renginio metu vaikams taip pat buvo parodyta karinės rikiuotės pratybų elementų, surengta karinė estafetė, atsispaudimų rungtis, po kurių nugalėtojai buvo apdovanoti suvenyrais su Lietuvos kariuomenės simbolika.

 

„Karių apsilankymas mokykloje ir dalyvavimas projekte „Sveikatingumo diena“ ugdo mokinių sąmoningumą ir patriotiškumą, padeda suvokti, kad kario profesija yra tikrai sunki, disciplinuota ir reikalauja didėlės sveikatos bei fizinio pasiruošimo. Galbūt iš šių mokinukų kai kurie ateityje pasirinks kario kelią,“ – kalbėjo Miegėnų pagrindinės mokyklos direktorė Dalia Cechanavičienė.

 

Po įtemptų užsiėmimų renginio dalyviams jėgas susigrąžinti padėjo Miegėnų pagrindinės mokyklos virėjų išvirta „kareiviška" košė.

 

Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono kariai aktyviai dalyvauja įvairiuose visuomeniniuose ir pilietiniuose renginiuose, valstybinių švenčių minėjimuose, organizuoja pažintines ekskursijas ir renginius visuomenei.

 

Informaciją parengė Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ kunigaikščio Vaidoto bataliono seržantė Vilma Lisauskaitė. tel. 8-41 59219

 

Nuotr. aut. srž. Vilma Lisauskaitė.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media