Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdybos kariai vieną dieną pabuvo mokytojais

2013-04-17
image

Balandžio 16 d. Logistikos valdybos kariai ėmėsi mokytojų vaidmens ir pravedė pamoką Vilniaus Gabijos gimnazijos II klasių mokiniams. Gimnazijos mokytojai jau ne pirmus metus organizuoja profesijų pristatymo mokiniams renginius, todėl šį kartą jie pakvietė Lietuvos kariuomenės atstovus, kad papasakoti mokiniams apie kario profesiją.

 

„Kas yra žmogaus karjera? Tai žmogus lipantys aukštyn, siekiantis savo tikslų. Džiugu, kad šiandien sužinosim kokia būtent yra kario karjera ir profesija“, - mokiniams pamoką pristatė klasės auklėtoja Kazė Startienė.

 

Mokiniai, nors iš pradžių ir nedrąsiai stebėjo ir klausėsi uniformuotų mokytojų, tačiau vėliau tiesiog apipylė klausimais apie Lietuvos kariuomenę pasakojantį kpt. Ričardą Valiukaitį. Vaikus labiausiai domino kiek ilgai kariai tarnauja, kokia buvo sunkiausia misija, kodėl pradėjome šią profesiją ir galiausiai, paskutinis klausimas buvo ar norėtumėme būti Lietuvos kariuomenės vadu.

 

Po trumpo pristatymo vaikų laukė viktorina, kurios metu tie mokiniai, kurie daugiausiai ir išsamiausiai žinojo apie Lietuvos kariuomenę buvo apdovanoti suvenyrais su Logistikos valdybos atributika. Visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą pamokoje buvo įteikti pažymėjimai.

 

Antrokai taip pat turėjo galimybę rankose palaikyti ir apžiūrėti modernius Lietuvos kariuomenės ginklus - automatinį šautuvą „G-36“ ir pistoletą „Glock-17“, apsirengti karišką ekipuotę, šalmą.

 

Vilniaus Gabijos gimnazijoje besimokantis Maksimilianas pamoką vedusiems karininkams tiesiai šviesiai užtikrino, kad užaugęs juos, karius, gydys, nes planuoja būti karo mediku. Kiti vaikai žadėjo grįžę namo pasidalinti savo įspūdžiais su tėvais, paklausti ar jie yra tarnavę kariuomenėje.

 

Tokia neformalaus švietimo forma siekiama stiprinti visuomenės ryšius su kariuomene, prisidėti prie vaikų pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo, kad vaikai nuo pat mažens susipažintų su tuo, kaip vykdoma krašto gynyba ir žinotų Lietuvos kariuomenės istoriją.

 

Informacija ir nuotraukos l. e. Logistikos valdybos Viešųjų ryšių karininko pareigas, ltn. Irinos Černiauskienės.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media