Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pilietinės gynybos diena ir apdovanojimai „Balsių“ mokykloje

2013-04-16
image

Balandžio 12 d. Pilietinės gynybos centras (PGC) prie Krašto apsaugos ministerijos (KAM) kartu su Vilniaus Balsių pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja pradiniam ugdymui Gintare Jurgaitiene organizavo Pilietinės gynybos dieną mokykloje.

 

Mokykla buvo pasirinkta neatsitiktinai. Vasario mėnesį PGC organizuotame pilietiškumą ugdančio personažo piešimo konkurse dalyvavo daugiau nei 1500 mokinių piešinių iš visos Lietuvos. Konkurso organizatoriai iš 90 dalyvavusių mokyklų daugiausia piešinių sulaukė būtent iš Vilniaus Balsių pagrindinės mokyklos mokinių.

 

Gausiai susirinkusius pirmų, antrų, trečių ir ketvirtų klasių mokinius sveikino ir už aktyvų dalyvavimą piešimo konkurse padėkojo PGC direktorė Danguolė Bičkauskienė. Padėkos raštas, gausios vaišės ir kiti suvenyrai, skirti vaikam,s buvo įteikti mokyklos direktorei Loretai Kačiušytei - Skramtai, kuri pažadėjo po renginio juos išdalinti vaikams.

 

Po apdovanojimo mokyklos aktų salėje susirinkę mokiniai klausėsi PGC vyr. specialisto srž. Nerijaus Vito pristatymo apie Lietuvos kariuomenėje tarnaujančius karius, jų kasdieninę veiklą, naudojamą techniką ir ginkluotę, misijose tarnaujančius karius. Vaikai ne tik įdėmiai klausėsi pristatymo, bet ir patys aktyviai atsakinėjo ir uždavinėjo klausimus.

 

Pilietinės gynybos diena - tai edukacinis ir pažintinis renginys, skirtas įvairaus amžiaus mokiniams, kurio tikslas patrauklia forma ir interaktyviai pristatyti kariuomenę ir jos istoriją.

 

PGC prie KAM įgyvendina pasirengimo pilietinei gynybai politiką, koordinuoja krašto apsaugos sistemos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės pilietinio patriotinio ugdymo ir švietimo programas, propaguoja ir puoselėja tautinės savimonės, pilietiškumo, patriotizmo, laisvės ir nepriklausomybės vertybes. PGC misija - siekti, kad būtų ugdoma jaunimo pilietinė nuostata ginti savo Tėvynę.

 

PGC prie KAM informacija ir srž. N. Vito, K. Rajacko nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media