Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono kariai dalyvavo archainės kultūros festivalyje

2013-06-30
image

Birželio 29 d. prie Alytaus piliakalnio vartus į viduramžius atvėrė jau tradiciniu Alytuje tampantis archainės kultūros festivalis „Jotvos vartai“. Renginyje vyko daugybė pramogų skirtų visai šeimai: amatininkų mugės, ugnies šokiai, šaudymas iš lanko, įvairūs kitų artistų pasirodymai. Renginyje taip pat pasirodė Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono kariai, įrengę karinį miestelį, kuriame buvo galima apžiūrėti daugybę karinės technikos ir ginkluotės.

 

Šventės dalyviai galėjo pasigardžiuoti kariška koše, pasimatuoti žvalgų maskuojamąjį kostiumą, nusipaveiksluoti kariškoje aplinkoje ir taip dalyvauti surengtame konkurse.

 

Dar viena staigmena apsilankiusiems šiuolaikinėje karinėje stovykloje - Tado Dambrausko fotografijų konkurso 2013 metų geriausių fotografijų ekspozicija išdėstyta įvairiose erdvėse.

 

Gausiai besilankantys šventės svečiai neslėpė susidomėjimo ir nuostabos apžiūrinėdami šiuolaikišką ginkluotę, noriai domėjosi įvairiais su kariuomene susijusiais klausimais: NATO pajėgumais ir galimybėmis, Lietuvos kariuomenės pasirengimu gynybai, karinės technikos galimybes. Jauniausieji stovėjo eilėse, kad galėtų pasėdėti visureigio ar sunkvežimio vairuotojo, kulkosvaidininko pozicijose.

 

Parengė: Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono ryšių su visuomene skyriaus viršininkas vyresnysis leitenantas Donatas Suchockis.

 

Nuotr. aut. - vyr. ltn. D. Suchockis.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media