Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

„LKA- KARYS“ – naujas sezonas, ta pati stipri kovinė dvasia

2013-10-31
image

Gerokai atnaujinta „LKA - KARYS" krepšinio komanda pradėjo naująjį Sostinės krepšinio B lygos sezoną.

Pirmose rungtynėse tik po atkaklios ir permainingos kovos vieno taško skirtumu kariai nusileido A grupės lyderei -„Akrilo linija" komandai. Treneris H. Rumša liko patenkintas naujai suburtos komandos pasirodymu, paminėjo pagirtiną žaidėjų ryžtą ir kovą nuo rungtinio pradžios iki pabaigos. Nusileisdami ūgiu kariai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių ir tik keletas nepataikytų metimų paskutinę rungtynių minutę neleido pasiekti maksimalaus rezultato.

Iš komandos pasitraukus keletui pagrindinių žaidėjų, treneriams (kpt. H. Rumša ir K. Kairys) teko nelengva užduotis sukomplektuoti bei paruošti komandą garbingai kovai ir naujoms pergalėms. Komandoje debiutavo keletas LKA pirmakursių, taip pat prisijungė ir Jaunesniųjų karininkų kursų klausytojai bei KASP 8 rinktinės karys savanoris. Kiti komandos krepšininkai tarnauja Logistikos valdyboje, Gedimino štabo batalione, Strateginės komunikacijos departamente, Lietuvos kariuomenės mokykloje. Tokia komandos sudėtis leidžia tikėtis, kad pergalių naujajame sezone netruks, o karių iš įvairių kariuomenės vienetų ir kariūnų bendravimas bus naudingas ir vykdant pavestas tiesiogines užduotis.

Naujojo sezono proga komandos žaidėjai kviečia visus, neabejingus krepšiniui, užsukti bent kartą į LKA salę ir pasigrožėti ryžtinga savo kolegų kova krepšinio aikštelėje. Jūsų palaikymas - vienas iš komandos pergalių garantų. Daugiau informacijos apie rungtynes http://www.sostineskl.lt/komandos/karyslt

„LKA-KARYS" inf.

2017-03-14 20:00

Kaylana

Hey, good to find somnoee who agrees with me. GMTA.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media