Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Trys kariuomenės štabai kartu pasitiko artėjančias Šv. Kalėdas

2014-12-23
image

Gruodžio 23 d., švenčių išvakarėse, Vilniuje viename pastate įsikūrę Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų (SP), Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) bei Mokymo ir doktrinų valdybos (MDV) štabai drauge minėjo artėjančias Šventas Kūčias ir Šventas Kalėdas. Renginyje dalyvavo šių štabų kariai ir darbuotojai, taip pat KASP karys, sužeistas Afganistane.

 

Sausumos pajėgų vado gen. mjr. Almanto Leikos sveikinimus susirinkusiems perdavė SP štabo viršininkas plk. Dalius Polekauskas. Drauge su MDV vadu plk. Danu Mockūnu ir KASP štabo viršininku plk. ltn. Dariumi Vaicikausku  jis pasveikino karius, darbuotojus ir svečius, padėkojo jiems už šiuos metus, pasiaukojimą tarnyboje ir nuveiktus darbus, palinkėjo kariams ir jų šeimoms ramybės, prasmingo laiko, praleisto per šventes su brangiausiais žmonėmis.

 

SP kapelionas mjr. Remigijus Butkevičius prie bendro Šv. Kūčių stalo sutelkė visus susirinkusius bendrai maldai, palaimino vaišes ir tradiciškai, kaip vieną didelę šeimą, pakvietė pasidalinti kalėdaičiais.

 

Vyr. ltn. Andriaus Dildos nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media