Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos karo policininkai padės užtikrinti moksleivių eismo saugumą

2015-08-31
image

Prasidedant mokslo metams, Lietuvos kariuomenės Karo policija tradiciškai prisijungs prie rugsėjį organizuojamų saugaus eismo prevencijos renginių. Šiais metais karo policininkai padės užtikrinti eismo saugumą prie Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir per renginius, skirtus paminėti Mokslo ir žinių dieną.

 

Lietuvos karo policininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių įgulų pirmomis mokslo metų dienomis budės prie ugdymo įstaigų pėsčiųjų perėjų, užtikrins eismo kontrolę, taip pat padės mažiausiems moksleiviams saugiai pereiti pėsčiųjų perėjas. Saugaus eismo prevencijos metu bus dalijami atšvaitai, kurie padės pastebėti pėsčiuosius ir tamsiu paros metu.  

 

Saugaus eismo prevencija vykdoma bendradarbiaujant su Policijos departamento teritoriniais vienetais. Akcijos tikslas - atkreipti moksleivių dėmesį į asmeninę drausmę ir atsakomybę už savo elgesį kelyje ir siekti, kad eismo įvykiuose nukentėtų kuo mažiau pėsčiųjų.

 

Karo policijos archyvo nuotrauka

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media