Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kunigaikščio Vaidoto batalione baigėsi privalomosios pradinės karo tarnybos bazinis rengimas

2015-12-22
image

Kunigaikščio Vaidoto batalione nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai, prieš išvykdami Šv. Kalėdų atostogoms pas artimuosius, savaitę intensyviai mokėsi taktikos. Jie atliko taktines užduotis ne tik dalinio teritorijoje, bet išbandė ištvermę ir lauko taktikos pratybose.

 

Per lauko taktines pratybas šauktiniai treniravosi taikyti negarsinio valdymo signalus, vykdė taktinį žygį į operacijos rajoną. Atliko rekognoskuotę, išsižvalgymą ir įsirengė patrulio bazę. Atlikdami rutinines užduotis, per lauko taktines pratybas jie tobulino įgūdžius ir mokėsi įveikti naujus iššūkius.

 

Kariai taip pat treniravosi atlikti pastato šturmą, mokėsi vykdyti operacijas apgyvendintoje teritorijoje ir įveikti kliūčių ruožą, o tam reikėjo išskirtinio fizinio pasirengimo ir ištvermės. Gruodžio 23 d. baigiasi 2 mėnesius trukęs šauktinių bazinis rengimas. Sugrįžus po šventinių atostogų, prasidės individualus specialistų rengimas.

 

Taktikos pratybomis siekiama ugdyti ne tik fizinį, bet ir psichologinį karių pasirengimą ekstremalioms situacijoms šalyje.

 

Gr. Loreta Karklelytė, S5 skyriaus civilių ir kariškių bendradarbiavimo specialistė, tel. 8 698 17288; el. paštas [email protected]

Autorės ir vyr. ltn. E. Baljanaitės-Stanevičienės nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media