Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokykla minėjo 25-ąsias įkūrimo ir 20-ąsias kovinės vėliavos įteikimo metines

2015-12-26
image

Gruodžio 22 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje (LKM) vyko Lietuvos kariuomenės mokyklos 25-mečiui ir kovinės vėliavos 20-osioms įteikimo metinėms skirtas iškilmingas minėjimas. Minėjime dalyvavo Krašto apsaugos viceministras Marijus Velička, Mokymo ir doktrinų valdybos vadas plk. Danas Mockūnas, Lietuvos karo akademijos viršininkas plk. Raimundas Matulis, Lietuvos kariuomenės Vyriausiasis kapelionas plk. ltn. Rimas Venckus, Lietuvos kariuomenės pajėgų ir dalinių vadai, Divizijos generolo S. Raštikio dukra Meilutė Marija Raštikytė - Alksnienė, mokyklai vadovavę viršininkai ir štabo viršininkai, su mokykla bendradarbiaujančių institucijų atstovai, Lietuvos Respublikos karininkų kursų I laidos klausytojai, mokyklos veteranai, kiti kviestiniai svečiai ir LKM personalas.


Renginys pradėtas LR Prezidentės sveikinimu, kurį perskaitė Krašto apsaugos viceministras Marijus Velička: „Moderni kariuomenė neįsivaizduojama be aukščiausio lygio specialistų ir jaunesniųjų vadų. O tikrojo profesionalumo nėra be tvirtos moralės. Išmintis ir įgūdžiai, ryžtas ir atkaklumas padės įveikti bet kokį priešą. Linkiu, kad Lietuvos kariuomenės mokykla ugdytų būtent tokius mūsų valstybės gynėjus. Jūs este lyderiai, paskui kuriuos seks kiti. Nuoširdžiai dėkoju už visas Jūsų pastangas. Linkiu kasdien rodyti patį geriausią pavyzdį ir kariuomenei, ir visuomenei."


Taip pat sveikinimo žodį tarė Krašto apsaugos viceministras Marijus Velička, Mokymo ir doktrinų valdybos vadas plk. Danas Mockūnas, pirmasis mokyklos viršininkas plk. Bronislovas Vizbaras, Lietuvos Respublikos karininkų kursų I laidos klausytojas plk. ltn. Valdas Kibartas. Po sveikinimų Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas plk. ltn. Stasys Paldūnas įteikė apdovanojimus su LKM bendradarbiaujančių institucijų atstovams, taip pat buvo pristatytas mokyklos 25-mečiui skirtas video klipas, šventinį koncertą dovanojo Karinių oro pajėgų pučiamųjų instrumentų orkestras.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media