Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2016 - 03) naujienų archyvas

Lietuvos karinių oro pajėgų vadas dalyvaus kasmetiniame NATO oro pajėgų vadų susitikime
2016-03-03
img

Kovo 2-3 d. Lietuvos karinių oro pajėgų vadas pulkininkas Audronis Navickas dalyvaus kasmetiniame NATO šalių oro pajėgų vadų simpoziume Ramšteine, Vokietijoje. Pagrindinis šių metų simpoziumo tikslas - aptarti ir pasiruošti NATO šalių vadovų susitikimui Varšuvoje liepos mėnesį. Taip pat ketinama aptarti sąveiką tarp oro policijos ir oro gynybos vykdymo, kitus su aviacija ir integruota oro gynyba susijusius klausimus.

null
Karinių jūrų pajėgų laivų įgulos dalyvavo priešgaisriniuose mokymuose
2016-03-03
img

Kovo 2 d. Karinių jūrų pajėgų (KJP) laivų N42 „Jotvingis“ ir laivo M53 „Skalvis“ įgulų nariai dalyvavo teoriniuose ir praktiniuose priešgaisriniuose mokymuose, kurie vyko Vidaus reikalų ministerijos (VRM) Klaipėdos apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) I-me poste.

null
Dragūnų bataliono šauktiniai kariai rengsis pratyboms Latvijoje ir Estijoje
2016-03-02
img

Nors žiema pajūryje retas svečias ir sniego paklote mažai teko džiaugtis, bet šaltuko, vėjo ir lietaus netrūko. Tokie orai Dragūnų bataliono kariams ne tik kad nebaisūs, bet ir padeda didinti ištvermę, tobulinti komandinį darbą vykdant pavestas užduotis. Tokius  išbandymus atlaikė Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai, kai visą vasario mėnesį Šilutės rajone ir Brg. gen. Povilo Plechavičiaus Kairių poligone Klaipėdoje dalyvavo skyrių vertinamosiose lauko taktikos pratybose.

null
Juozo Lukšos mokymo centre parengta nauja padalinių stebėtojų vertintojų laida
2016-03-02
img

Vasario 29 d. Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro organizuotame Padalinių stebėtojų (vertintojų) kurse 10 karių buvo supažindinti su stebėtojų (vertintojų) pareigomis ir aktualia dokumentacija, išmokyti naudotis integruotomis lazerinėmis mūšio sistemomis (angl. MILES). Kariai gautas teorines žinias įtvirtino praktiškai planuodami ir organizuodami skyriaus situacines pratybas, jas kontroliuodami, vertindami ir vykdydami įvykusių veiksmų aptarimus.

null
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius lankėsi Inžinerijos batalione Kaune
2016-03-01
img

Kovo 1 d. Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalione apsilankęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susipažino su Kaune dislokuoto bataliono vykdomomis užduotimis, apžiūrėjo karių naudojamą techniką ir įrangą. Vizito metu Vyriausybės vadovas taip pat susitiko su batalione nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliekančiais kariais.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media