Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2017 - 04) naujienų archyvas

Lietuvos ir Latvijos karo laivai dalyvauja pratybose Baltijos jūroje
2017-04-05
img

Balandžio 3-7 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų laivai M54 „Kuršis" ir P14 „Aukštaitis" dalyvauja pirmose šiais metais Baltijos šalių karinių laivų junginio BALTRON pratybose Latvijos teritoriniuose vandenyse ir išskirtinėje ekonominėje zonoje Baltijos jūroje. Išminavimo ir jūrinių operacijų mokymuose SQUADEX 17-1 Lietuvos ir Latvijos karo laivų įgulos atlieka koordinuotus veiksmus pagal įvairius scenarijus.

null
Po Šv. Velykų Lietuvos kariuomenės daliniuose tarnybą pradeda pirmieji 2017 m. šauktiniai
2017-04-05
img

Artėjant pirmųjų 2017 m. nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliksiančių jaunuolių išvykimui į dalinius, Lietuvos kariuomenė kviečia ir toliau vaikinus bei merginas savo noru prisijungti prie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliekančių karo prievolininkų.

null
Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno rinktinės vado vairuotoja dievina mechaniką
2017-04-03
img

Vyr. eil. Ingrida Tarasevičienė po dienos darbų iš garažo neretai išeina tepaluotomis iki alkūnių rankomis. Sako, jog tepalą geriausiai nuplauna benzinas ar dyzelis. Dar ji sako, kad vado vairuotojos profesionalumas - ne tik puikūs vairavimo įgūdžiai, bet ir gebėjimas likti aklai ir kurčiai bet kokioms darbinėms naujienoms, kurias vadui tenka spręsti telefonu, važiuojant tarnybiniu automobiliu. Ingrida džiaugiasi, kuomet kelyje sutikti civiliai vairuotojai pamatę už vairo sėdinčią uniformuotą karę jai šypsosi, mojuoja: „Tai šypsena, kurią žmonės siunčia ne tik man, bet ir Lietuvos kariuomenei".

null
Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono šauktiniai iškilmingai atsisveikino su karine tarnyba
2017-04-03
img

Šiandien gausaus būrio artimųjų ir renginio svečių akivaizdoje su nuolatine privalomąja pradine karo tarnyba atsisveikino ir Lietuvos kariuomenės rezervu tapo 187 bataliono kariai. Iš jų net 54 jaunuoliai nutarė tęsti pradėtą kario kelią ir pasirinko profesionalią tarnybą Lietuvos kariuomenėje bei tokiu savanorišku pasiryžimu ginti Tėvynę tapo pavyzdžiu visiems, kurie kol kas dar abejoja ar nėra apsisprendę.

null
Šauktinių išleidimo į atsargą ceremonijose – apdovanojimai, kariškas repas ir sužadėtuvės
2017-04-03
img

Balandžio 3 dieną trijuose Lietuvos kariuomenės batalionuose  išleisti 9 mėnesių nuolatinę pradinę privalomąją karo tarnybą baigę kariai. Iš viso beveik 400 karių su tarnyba atsisveikino kariniuose daliniuose Vilniuje, Kaune ir Marijampolėje. Tarnybą baigiančius karius sveikino Krašto apsaugos sistemos ir karinių dalinių vadovybė.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media