Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ant seklumos užplaukusios jachtos įgulai pagalbą suteikė pasieniečiai ir kariai

2017-06-27
image

Vėlų birželio 26 dienos vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės budėtojas iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad Kuršių mariose ties Pervalka, apie kilometrą nuo kranto, moteris mato pavojingai pasvirusią jachtą su subliuškusia bure. Įtarta, kad jachtoje esantiems žmonėms reikalinga pagalba.

Operaciją koordinuojant Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centrui apie 22 val. į įvykio vietą nuo pasieniečių laivo „Madeleine" išsiųstas Pakrančių apsaugos rinktinės greitaeigis kateris „Bomeranger", kuris apie 22.30 val. nurodytoje vietoje pastebėjo ant seklumos užplaukusią jachtą. Joje buvo 5 asmenys - keturi Vokietijos ir vienas Austrijos pilietis.

Du asmenis perkėlus į greitaeigį katerį, Klaipėdoje išnuomotą jachtą pavyko nutraukti nuo seklumos. Po vidurnakčio jachta saugiai parlydėta į Nidos uostą, medikų pagalbos neprireikė.

Kontaktinis asmuo - komandoras leitenantas Ramūnas Kažerskas tel. Nr.  869818196, el. paštas: [email protected]

 

Ievos Buzdeikaitės asociatyvi nuotr.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media