Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Artilerijos bataliono šauktiniai papildė kariuomenės rezervą

2017-06-30
image

Birželio 30 dieną Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas atsisveikino ir į Lietuvos kariuomenės rezervą  išleido per 150 karių, kurie tapo antrąją karių laida, kuri, atnaujinus privalomąją karo tarnybą, devynis mėnesius tarnavo Artilerijos batalione.

„Esu dėkingas karių tėvams ir artimiesiems, kad tinkamai išauklėjo ir užaugino sūnus ir dukras, už palaikymą ir paramą jų tarnybos kariuomenėje metu. Taip pat labai didžiuojuosi nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariais, kurie atliko garbingą pareigą Tėvynei ir baigė vieną iš daugelio savo gyvenimo mokyklos klasių. Tai šviesūs žmonės, kurie yra mūsų valstybės ateitis. Ne ką mažiau didžiuojuosi savo profesinės karo tarnybos kariais, kurie tinkamai   vykdė savo pareigas ir išugdė dorus, pilietiškus, atsakingus ir savo pareigas išmanančius karius“ – pabrėžė Artilerijos batalionas vadas pulkininkas leitenantas  Aušrius Buikus savo kalboje ceremonijos metu.

Iškilmingos ceremonijos metu buvo pagerbti į kitus dalinius išeinantys, aukštesnius karinius laipsnius gavę ir atlikę nepriekaištingai nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą pabaigę kariai.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media