Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ulonų batalione vyko NPPKT karių išleistuvės

2017-06-30
image

Birželio 30 d. Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas‘‘ Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione devynių mėnesių tarnybą baigė 142 Nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. Visus 9 mėnesius kariai intensyviai dalyvavo pratybose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Antra Nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių laida taip pat pasižymėjo kaip mechanizuota kuopa galinti pulti ir gintis naudodami šarvuočius M-113.

 

Geriausi, pavyzdingiausi ir didžiausias pastangas tarnyboje parodę kariai apdovanoti Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,, Geležinis vilkas‘‘ ir bataliono padėkos raštais, vardinėmis ir atminimo dovanomis. Nepaisant didelio užimtumo kariai ugdė pilietiškumą ir patriotiškumą lankydamiesi žymiausiose Lietuvos vietose, kultūros renginiuose, bendradarbiavo ir bendravo su miesto visuomene, Alytaus kūdikių globos namų vaikais, bei paliko žymę Alytaus miesto infrastruktūroje - įrengė suoliuką poilsiui sveikatingumo take.

 

Beveik 50 privalomąją tarnybą baigusių karių savo ateitį toliau sieja su Lietuvos kariuomene ir lieka tarnauti profesinėje karo tarnyboje. Birutės batalionas kariams linki sėkmės tolesnėje tarnyboje ir civiliam gyvenime, bei laukia sugrįžtančių į šventes ir renginius batalione.

 

Informacija - vyr. eil. M. Pačkauskaitė, nuotraukos - G. Veniukevičienė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media