Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Inžinierių persikėlimo per vandens kliūtį pratybos

2018-07-27
image

Liepos 26 d. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono 1-osios inžinerijos kuopos kariai Vaišvydavos karjero tvenkinyje atliko persikėlimo per vandens kliūtį pratybas.

 

Šių pratybų užduotis - lavinti ir tobulinti karių įgūdžius įveikiant vandens kliūtis inžinerinės žvalgybos metu ir atliekant vandens kliūčių įveikimą vykdant kitokio pobūdžio užduotis. Inžinierių tikslas šių pratybų metu - išmokti įveikti vandens telkinį plaukiant su ekipuote, kai sausuma nustatyto objekto pasiekti neįmanoma. Taip pat labai svarbu mokėti keltis per vandenį ir veikti vandenyje, kuomet vykdomos užduotys nustatyti vandens kliūties dugno reljefą, tvirtumą ir krantų ypatumus. Tokie duomenys reikalingi, kai ruošiama vieta didesnio dydžio pajėgoms persikelti per vandens kliūtį. Keliantis su ekipuote per vandenį yra labai svarbus skyriaus karių tarpusavio bendradarbiavimas ir pasitikėjimas komandoje, kad nesukelti nereikalingo triukšmo ir esant kritinei situacijai greitai reaguoti į iškilusias grėsmes, o taip pat, esant poreikiui, suteikti komandos draugui reikiamą pagalbą. Panašaus pobūdžio treniruotėse kariai sustiprėja fiziškai ir sutvirtėja komandinio darbo ryšys bei karių tarpusavio pasitikėjimas. Kėlimosi per vandens kliūtį pratybos šios kuopos kariams vyksta mažiausia du kartus per metus.

 

„Inžinieriau, nesigailėk prakaito, brolių gyvybę saugai!"

 

Vyr. eil. M. Patašiaus nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media