Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pirmadienio vakarą Kuršių mariose didelės karių ir pasieniečių pajėgos ieškojo irklente išplaukusių dviejų žmonių, dingusieji krantą pasiekė patys

2018-07-31
image

Liepos 30 dieną apie 19 valandą Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras gavo informaciją apie dviejų žmonių dingimą Kuršių mariose. Pranešta, kad du asmenys, vyras ir mergaitė, išplaukė iš Svencelės kaimo (Šilutės r.) į marias viena irklente ir negrįžo. Taip pat gauta informacija, kad dingusieji vilkėjo tik maudymosi kostiumus be gelbėjimosi liemenių.

 

Karinių jūrų pajėgų jungtinis gelbėjimo ir koordinavimo centras nedelsiant pradėjo didelės apimties operaciją, kurios metu Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinė išsiuntė savo laivą „Boomeranger", taip pat rajone paiešos darbus pradėjo ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis. Siekiant dar labiau sustiprinti paieškos pajėgumus į rajoną išsiųstas papildomai dar vienas pasieniečių „Boomeranger" iš Nidos.

 

Apie 21 valandą gauta informacija, kad dingusieji atsirado - irkluotojai savarankiškai pasiekė krantą, jie nenukentėjo, gelbėjimo operacija baigta.

 

Kontaktinis asmuo: kmd. ltn. Ramūnas Kažerskas, mob. 8 698 18196, el. paštas [email protected]

 

Srž. sp. Ievos Budzeikaitės asoc. nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media