Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

,,15 metų su NATO mes saugūs

2019-03-31
image
Lietuvoje minint 15-ąsias prisijungimo prie Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos metines kovo 31 d. Palangoje vyko šventinis renginys „15 metų su NATO mes saugūs". Keli tūkstančiai palangiškių ir miesto svečių susirinko Jūratės ir Kąstyčio skvere kartu su Lietuvos kariuomene ir sąjungininkų kariais paminėti šios šventės.

,,Tam, kad mūsų istorija būtų gyva, turime būti savo vietoje, su savo pareigos supratimu ir istoriniu įsipareigojimu taikai ir saugiai kūrybai. Tam čia esame ir tegul mūsų palikuonys vykdo tą kelią, kuris nutiestas", - sakė Atkuriamojo Seimo pirmininkas profesorius Vytautas Landsbergis.

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai, NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės Lietuvoje ir NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje kariai, Karo policijos kariai su savo technika, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Būtigeidžio Dragūnų bataliono kariai, Karinių Jūrų pajėgų Povandeninių veiksmų komandos ekspozicija, Karo prievolės ir komplektavimo karių organizuotas tiras - visai tai galėjo išvysti šventės dalyviai. Susirinkusiuosius šventiniu skrydžiu taip pat pasveikino ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų pilotai su sraigtasparniu „Eurocopter AS365 Dauphin".

Lietuvos kariuomenės nuotr. 
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media