Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo akademijos kariūnai Gen. Silvestro Žukausko poligone intensyviai tobulina karines žinias

2019-03-28
image

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo Akademijos II ir IV kurso kariūnai jau antrą savaitę Gen. Silvestro Žukausko poligone intensyviai pratybose tobulina savo karines žinias. Antrakursiai įgyvendina būrio gynybos, o IV kurso kariūnai - planuoja ir vykdo būrio puolimo operacijas, artimas realiam mūšiui sąlygomis.

Pasak instruktorių, išbandymų sulaukia ir vieni, ir kiti. Tačiau taip jie visi gali patikrinti save - kaip sugeba vadovauti, patirdami įtampą ir stresą, ko neišvengsi realaus mūšio metu.

Ketvirtakursiai Julija ir Gytis sako, kad šį semestrą jiems prasidėjo tas laikotarpis, kai jie dar mokosi, bet kartu jau pradeda save egzaminuoti, nes vis dažniau ir daugiau gauna laisvės patys planuoti, organizuoti ir vykdyti veiksmus.

„Kad būtume geri būrio vadai, turime pažinti kiekvieną savo būrio karį. Jų pareigos yra skirtingos, todėl ir mes privalome jas visas taip pat žinoti ir mokėti atlikti. Tai yra labai smagu, nes kiekvienas iš mūsų turės būti ne paprastas karys, o vadas, o kartu ir visų vedlys, turintis būti geru pavyzdžiu kiekvienam", - pasakoja IV kurso Akademijos auklėtiniai.

 

LKA informacija ir nuotraukos 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media