Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės kariniai vienetai mini įstojimo į NATO 15-os metų sukaktį

2019-03-29
image

Kovo 29 dieną Lietuvoje minimos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją 15-iosios metinės. Vėliavų pakėlimo ceremonijos, karinės technikos ir ginkluotės parodos, karių apsilankymai mokyklose - tai, ką žmonės gali pamatyti įvairiose Lietuvos vietose.

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariai bendradarbiaudami su Panevėžio miesto ir rajono savivaldybėmis paminėjo įstojimo į NATO 15-ąsias metines. Iškilmingų ceremonijų metu Panevėžio m. Laisvės aikštėje ir prie Panevėžio r. savivaldybės Rinktinės kariai skambant NATO himnui pakėlė NATO vėliavas atliko garbės salves, pademonstravo ginklų bei amunicijos parodą. Paminint NATO dieną susirinkusius sveikino Panevėžio įgulos vadas, Panevėžio miesto ir rajono vadovai. 

Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines paminėjo ir Alytaus įgulos kariai. Iškilminga rikiuotė vyko Alytaus miesto rotušės aikštėje. Įgulos karius ir visą Lietuvą sveikino Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius ir Alytaus rajono meras Algirdas Grubliauskas. Buvo pakelta NATO vėliava, sugiedotas Lietuvos respublikos himnas. Visus susirinkusius paminėti šios dienos, sveikino Sausumos pajėgu orkestras atlikdamas muzikinius kūrinius bei moksleivių atstovai. Buvo demonstruojama ginklų ir technikos paroda. Renginyje taip pat dalyvavo Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus atstovai.

Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro kariai kartu su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8 - osios rinktinės 808 LPK kariais minėjo įstojimo į NATO penkioliktąsias metines. Iškilmingos rikiuotės metu buvo iškeltos Lietuvos Respublikos, Lietuvos istorinė bei NATO vėliavos, grojo Lietuvos valstybinis ir NATO himnai, atliktos salvės už Lietuvą, laisvę ir NATO.
Na o LDK Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono kariai su šūkiu "Su NATO 15 metų mes saugūs!" aplankė Panoterių, Žiežmarių, Aukštadvario, Šveicarijos (Jonavos raj.), Žeimių, Lapių, Ruklos moksleivius.

 

Lietuvos kariuomenės padalinių nuotraukos

 

 

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media