Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Anonsai

Karo muziejus žaidimų parodoje „GameOn 2017“
2017-09-13
img

Rugsėjo 16-17 d. parodų ir kongresų centre Litexpo vyks žaidimų kultūros paroda GameOn, kurioje Vytauto Didžiojo karo muziejus dalyvauja jau antrus metus. Šiemet su išskirtine ekspozicija muziejus prisidės prie naujausio Destructive Creations žaidimo „Ancestors“ pristatymo.

 

 

null
E. Rimšos knygos pristatymas!
2017-08-31
img

Rugsėjo  7  d. 15 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks Edmundo Rimšos knygos „Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto antspaudai ir žemių heraldika“ pristatymas. Renginys skirtas Vytauto Didžiojo karūnavimo dienai paminėti.

null
Parodos "Sarajevo atentatas" atidarymas!
2017-08-10
img
Rugpjūčio 23 d., trečiadienį, 15 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje bus atidaryta paroda „Sarajevo atentatas“. Parodos rengėjai: Bosnijos ir Hercegovinos archyvas, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba, Kauno regioninis valstybės archyvas.
null
Kviečiame į Žalgirio mūšio inscenizaciją!
2017-07-07
img

1410-aisias Europą sudrebino nuožmus Žalgirio mūšis, atnešęs didingą pergalę Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės ir Lenkijos karalystės kovotojams. Priešiškos kryžiuočių pajėgos buvo galutinai sutriuškintos, o valdovo Vytauto Didžiojo vardas amžiams įstrigo kiekvieno lietuvio atmintyje.

 

Liepos 15-ąją, 14 val. kviečiame užsukti į Vytauto Didžiojo karo muziejų pajusti viduramžių dvasią. Visi kartu dalyvausime Žalgirio mūšio inscenizacijoje, pasimatuosime to laikotarpio šarvus ir rūbus, išbandysime skirtingą ginkluotę bei pabalnosime žirgą reikšmingai kovai. Prisijunk ir sužinok apie Žalgirio mūšį!

 

Registruotis kviečiame vaikus iki 12 metų el. paštu - [email protected]


 

null
Paroda
2017-06-21
img

Visais laikais tarnauti savo šaliai buvo garbė, o vilkėti kario uniformą svajojo kiekvienas jaunuolis. Tarnybą kariuomenėje atlikęs vyras lengviau įsidarbindavo, sustiprėdavo fiziškai, įgaudavo pasitikėjimo, o tarnyboje patirti nuotykiai ir įspūdžiai ilgam likdavo atmintyje. Nauja paroda „Kareivio dienos“ skiriama šauktinių tarnybai. Šauktiniai – privalomosios karo tarnybos kariai – visada buvo ir yra pagrindinė Lietuvos kariuomenės jėga ir mobilizacinis rezervas.

null
"Karo medikai be sienų"
2017-05-08
img

Ar žinote, kas yra „auksinė valanda“, kokia yra karo mediko kasdienybė ir kaip atlikti pirmąją pagalbą? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite jau gegužės 11 d., 15.30 val. atvykę į Vytauto Didžiojo karo muziejų! Jūsų lauks antrasis ciklo „Susipažinkite – karinės specialybės“ susitikimas. Šį kartą apie darbe pasitaikančius iššūkius pasakos Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos medikai.

null
Muziejų naktis'17
2017-05-08
img

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, kviečiame kartu švęsti paslaptingą, intriguojančią ir pašėlusiai linksmą MUZIEJŲ NAKTĮ! Šiais metais griauname visus mitus, kad muziejus skirtas tik saugoti eksponatus, sujungiame istoriją ir dabartį ir pristatome 4 KARO STICHIJAS. Stichijas pristatys net 7 kariniai daliniai ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai.

null
Kviečiame į renginį "Klysti negalima"!
2017-04-13
img

Ar kada susimąstei, kad darbas gali būti jaudinantis, nenuspėjamas ir pavojingas, o vienas neapskaičiuotas žingsnis gali kainuoti gyvybę? Darbas, kuriame galima klysti du kartus gyvenime: vieną kartą jį pasirenkant, antrą kartą - dirbant? Kariai išminuotojai su tokiais iššūkiais susiduria kiekvieną dieną. Ką darytum, jei pamatytum miną, bombą ar granatą? Į šiuos klausimus tau atsakys būtent jie!

null
Renginys "Vienybė - mūsų ginklas"!
2017-03-16
img

Kovo 23 d., ketvirtadienį, 18 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje įvyks renginys „Vienybė – mūsų ginklas“ .

Norime akcentuoti, kad nesvarbu, kokia mūsų kilmė: visi mes mylime ir kuriame Lietuvą, kuri nuo seno buvo atvira ir daugiatautė valstybė, o ją visada puošė ir stiprino čia šaknis įleidę įvairių tautų žmonės. Visų Lietuvoje gyvenančių tautų tikslas yra vienas – saugi ir klestinti valstybė.

null
Kovo 11 d. muziejaus lankymas nemokamas!
2017-03-06
img
Kviečiame kovo 11 d. apsilankyti Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Muziejaus lankymas nemokamas!
null
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media