Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2014 m. renginiai

Gera, kai sninga Kalėdomis...
2014-12-18
img

Puošiasi gamta, puošiasi miestas ir žmonės. Šventinį metą kauniečius ir miesto svečius pasitinka ir atjaunėjęs Vytauto Didžiojo karo muziejus. Į savo senąją vietą sugrįžo restauruotos liūtų skulptūros, tarpukariu padovanotos grafo Jono Tiškevičiaus sūnaus. Gruodžio 17 d., skambant Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestro maršams, spindint kalėdinėms šviesoms ir aidint Karo klubo prie Vytauto Didžiojo karo muziejaus pabūklų šūviams, muziejaus simboliu tapę liūtai buvo iškilmingai atidengti.

null
Kviečiame į kalėdinę šventę
2014-12-15
img

Ar gali būti šventinį metą kas nors puošniau už senojo Vytauto Didžiojo karo muziejaus įsižiebsiančias šviesas, po restauracijos sugrįžusių didingų liūtų atidengimą, Kalėdų senelį ir šventinį koncertą.

Gruodžio 17 d. (trečiadienį) 16 val. pradėkime šventę muziejaus sodelyje ir tęskime Didžiojoje salėje su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto choru „Neris“ (vad. Tomas Lapinskas). Tapkime viena gražia šeima ir kurkime Kalėdų šventę kartu!

Renginys nemokamas.

null
Protų mūšyje varžėsi kariai
2014-12-05
img

2014 m. gruodžio 4 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje įvyko Lietuvos kariuomenės kariams ir krašto apsaugos sistemos darbuotojams skirtas protų mūšis „Tau, Tėvyne, mūsų žinios ir gyvybė“, Protų mūšis buvo skirtas artėjančiam atkurtos Lietuvos Respublikos kariuomenės 100-mečiui. Viktorinoje dalyvavo keturios komandos: „Husarai“ iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo husarų bataliono, „204“ iš KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės, „Radvilėnai“ iš Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko ir „JKVM“ komanda iš Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos.

null
Baigėsi viena didžiausių metų parodų „Mokykla 2014“
2014-11-25
img

Lapkričio 21–23 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, įvyko 4-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda „Mokykla 2014“. Parodoje pristatyta daugybė metodų, galimybių ir praktinių patarimų, kaip pasiekti sėkmingus ugdymo rezultatus.

Antrą kartą dalyvavusi Lietuvos muziejų asociacija kvietė lankytojus į nuotaikingąją ir kūrybingąją „MuMo“ („Muziejus – Mokyklai“) – muziejų edukacinę salą, demonstruojančią jungtį tarp muziejų ir mokyklos. Šiemet mugėje dalyvavo trisdešimt muziejų.

null
Iš ciklo „Istoriniai pokalbiai“
2014-11-13
img
Jau ne pirmi metai  Vytauto Didžiojo karo muziejus turi gražią tradiciją vesti renginius-istorinius pokalbius.
null
Kviečiame į popietę iš ciklo „Istoriniai pokalbiai“
2014-11-07

Lapkričio 11 dieną (antradienį) 15.30 val. maloniai kviečiame į pokalbį „Ūlos mūšis". Pokalbį veda Vytauto Didžiojo karo muziejaus istorikai: direktoriaus pavaduotojas  Arvydas Pociūnas, vyr. muziejininkė Virginija Gureckienė.

null
Knygos pristatymas
2014-11-07
img
null
Europos paveldo dienoms skirtos žaidimų popietės
2014-09-19
img

Rugsėjo 19-21 d. 14.00-17.00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks Europos paveldo dienoms skirtos žaidimų popietės. Jų metu visus kviečiame pasimatuoti šarvus, statyti riterių pilis, sudėti didžiųjų mūšių dėliones, žaisti įvairius stalo žaidimus, kurie patiks ir mažiems, ir dideliems.

null
Savo patirtimi dalijosi šveicarų fotografas Leo Fabrizio
2014-09-12
img
Rugsėjo 11 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje fotografas iš Šveicarijos Leo Fabrizio pasidalijo savo patirtimi ir pristatė fotografijų seriją „Bunkeriai". Renginio dalyviams buvo parodytos nepaprasto grožio Šveicarijos kraštovaizdyje slypinčių fortifikacinių statinių - bunkerių - nuotraukos. Šių statinių Šveicarijoje yra apie 15 tūkstančių. Subtiliai įkomponuoti kraštovaizdžio peizaže ir retam šalies svečiui pastebimi įvairiausių formų bunkeriai kartais primena kalnų uolienas, gyvenamuosius namus su nupieštais langais, durimis, yra dekoruoti maskuojamosiomis spalvomis. „Bunkeriai - neatsiejama Šveicarijos kraštovaizdžio dalis", - teigė fotografas L. Fabrizio.
null
Rugsėjo 17 d. 18.00 val. kviečiame į Vytauto Didžiojo karo muziejų.
2014-09-11
img

Rugsėjo 17 d. 18.00 val. kviečiame į Vytauto Didžiojo karo muziejų.

Čia vyks Europos paveldo dienoms skirtas istorinis pokalbis „Generolas Silvestras Žukauskas". Pokalbį apie iškilų Lietuvos kariuomenės vadą gen. Silvestrą Žukauską ves Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktoriaus pavaduotojas karybos istorikas Arvydas Pociūnas ir muziejininkas dr. Andriejus Stoliarovas. Kviečiame susitikti prie puodelio arbatos ir pasiklausyti, padiskutuoti.

Šiuo renginiu pradedame istorinių pokalbių ciklą.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media