Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Alytaus, Jonavos ir Kaišiadorių rajonuose vyks karinės pratybos

2018-03-09
image

 

Kovo 12–18 d. Jonavos, Kaišiadorių, Alytaus, Druskininkų ir Varėnos rajonuose vyks Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgų padalinių integravimo pratybos. Visų pratybų teritorijoje esančių miestų ir gyvenviečių administracijos informuotos apie vykstančias pratybas.

 

 

Pratybose dalyvaus Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono, Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono, taip pat Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos, Oro gynybos, Juozo Vitkaus inžinerijos batalionų ir Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos kariai. Šiose pratybose taip pat treniruosis ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai.

 

 

Šių pratybų tikslas – treniruoti Bataliono kovinę grupę planuoti ir vykdyti operacijas prieš hibridinės kilmės grėsmes, taip pat tobulinti Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ padalinių kovinius veiksmus.

 

 

Pratybų metu miestų teritorijoje, pagrindiniais ir rajonų keliais vyks karinių transporto priemonių judėjimas, didesnėmis ir mažesnėmis grupėmis veiks ginkluoti kariai. Bus naudojami garsiniai-imitaciniai šaudmenys bei dūminiai užtaisai.

 

Kovo 14 d. (trečiadienį) 12.00–14.00 val. Žiežmarių gyventojus ir svečius kviečiame atvykti  į Nepriklausomybės aikštę, kurioje vyks ginkluotės ir technikos paroda. Nepraleiskite progos susipažinti su Lietuvos kariuomenės naudojama įranga bei ekipuote, taip pat pabendrauti su kariais.

 

 

Kontaktinis asmuo – št. srž. Irmantas Kovalenko, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono S5 skyriaus CKB vyresn. specialistas, tel. Nr. 8 657 68456.

 

   

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media