Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

GINTARINĖ VILTIS 2011

Tarptautinės pratybos „Gintarinė viltis 2011” vyks sausumoje, ore ir jūroje
2011-06-08
img

Birželio 13-23 dienomis Lietuvoje vyksiančiose tarptautinėse pratybose „Gintarinė viltis 2011" dalyvaus visų kariuomenės rūšių komponentai - Sausumos, Jūrų, Oro ir Specialiųjų operacijų. Per pratybas jie veiks kaip tarptautinės saugumo paramos pajėgos.

null
Pratybose „Gintarinė viltis 2011” dalyvaus apie 2, 2 tūkst. dalyvių, iš jų apie pusė tūkstančio – atstovai iš užsienio šalių
2011-06-06
img

Birželio 13 d. Lietuvoje prasidėsiančiose ir dvi savaites vyksiančiose tarptautinėse pratybose „Gintarinė viltis 2011" (angl. „Amber Hope 2011") dalyvaus apie 2 200 karių iš devynių valstybių, daugiau kaip pusė tūkstančio pratybų dalyvių - svečiai iš užsienio.

Mokymuose, kurie vienu metu vyks Pabradės poligone ir Lietuvos teritoriniuose vandenyse Baltijos jūroje, dalyvaus kariai ir civiliai iš septynių NATO šalių narių - Estijos, JAV, Kanados, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir Norvegijos bei dviejų Partnerystės taikos labui programoje (angl. Partnership for Peace) dalyvaujančių šalių NATO partnerių - Gruzijos ir Suomijos. Planuojama, pratybų stebėti atvyks atstovai iš Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Moldovos ir Ukrainos karinių pajėgų.

null
Artėja vienos didžiausių tarptautinių karinių pratybų Lietuvoje
2011-06-03
img

Artėja vienos didžiausių tarptautinių karinių pratybų Lietuvoje

Birželio 13 d. Lietuvoje prasidės dvi savaites truksiančios didžiausios šiais metais karinės tarptautinės pratybos "Gintarinė viltis 2011" (angl. "Amber Hope 2011").

Susidomėjote? Sekite pratybų puslapį ir susipažinsite ne tik su "Gintarinės vilties 2011" dalyviais, svečiais, eiga, įsimintiniausiais įvykiais, bet ir turėsite galimybę atsidurti jose dalyvaujančio kario "kailyje". taip pat dovanosime Jums gražiausias pratybų akimirkas foto ir video galerijose.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media