Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Mokymų centre vyko Laivo radijo ryšio operatoriaus kursas
2017-12-15
img

Gruodžio 4-15 dienomis Karinių jūrų pajėgų Mokymo centre vyko Laivo radijo ryšio operatoriaus kursas. Šis kursas yra skirtas suteikti kariams pradinių žinių bei įgūdžių būtinų vykdant ryšininkų pareigas karo laivuose bei KJP padaliniuose.

null
Karo laivų ugniagesių komandos atnaujino kovos su gaisru įgūdžius
2017-12-15
img

Gruodžio 5–15 dienomis Karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilėje vyko Kovos už laivo gyvybingumą mokymai ugniagesių komandoms, kuriuos organizavo Mokymo centro Kovos už laivo gyvybingumą skyrius. Žinias atnaujino visų karo laivų, išskyrus katerių, jūrininkai. 

null
Karinės jūrų pajėgos kviečia į Kalėdinį susibūrimą Klaipėdoje
2017-12-14
img

Š. m. gruodžio 16 d. 12.00 – 14.30 val. Lietuvos karinės jūrų pajėgos ir Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų konfederacija rengia jau tradiciniu tapusį kalėdinį Klaipėdos miesto žmonių susibūrimą. Tai – paskutinį savaitgalį prieš Kalėdas organizuojamas labdaringas renginys.

null
KJP Mokymo centre lankėsi Latvijos KJP mokymo centro delegacija
2017-12-12
img

Gruodžio 12 d. Karinių jūrų pajėgų (KJP) Mokymo centre bendradarbiavimo vizitu lankėsi Latvijos Karinių jūrų pajėgų Mokymo centro delegacija. Svečius Karinių jūrų pajėgų štabe priėmė KJP mokymo centro viršininkas kmd.ltn. Žilvinas Svetlauskas, jiems buvo pristatyta Karinių jūrų pajėgų ir Mokymo centro veikla bei aktualijos, buvo diskutuota bendradarbiavimo klausimais.

null
Karinių jūrų pajėgų ALAG kariai susitiko su japonų karinės bazės vadu
2017-12-09
img

Gruodžio 9 d. Karinių jūrų pajėgų kariai, vykdantys autonominės laivo apsaugos grupės (ALAG) pareigas, lankėsi japonų karinėje bazėje. Misijoje ATALANTA dalyvaujantys kariai turėjo unikalią galimybę pabendrauti su Japonijos karinės bazės vadu plk. Yoshiaki Himeda.

null
Vyko Baziniai jūreivių mokymai
2017-12-06
img

Lapkričio 27 d. – gruodžio 1 d. Karinių jūrų pajėgų (KJP) Mokymo centro Specialistų rengimo skyrius organizavo Bazinius jūreivių mokymus, kuriuose dalyvavo neseniai Karinėse jūrų pajėgose tarnauti pradėję profesinės karo tarnybos kariai. Šių mokymų tikslas - suteikti visiems naujiems KJP PKT kariams bazines ir tarnybai būtinas standartines žinias ir taip sudaryti sąlygas kariams lengviau integruotis KJP padaliniuose.

null
Lietuvos karo laivas gavo itin aukštą tarptautinės komisijos įvertinimą
2017-11-20
img
Lapkričio 6–17 d. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų minų paieškos ir nukenksminimo laivas „Kuršis“ (M54) dalyvavo pilnoje NATO priešmininių laivų kovinio rengimo patikroje (angl. Mine countermeasure vessels Operational Sea Training (MOST)) Belgijoje, kurios metu buvo vertinama tiek paties laivo, tiek ir jo įgulos pasirengimas dalyvauti NATO junginiuose. Oficiali galutinė išvada – laivas ir jo įgula atitinka visus keliamus reikalavimus ir pasiruošę dalyvauti NATO laivų junginiuose. Laivas įvertintas „Very satisfactory“ balu ir tai yra vienas iš aukščiausių Lietuvos karo laivų gautų įvertinimų iš NATO.
null
Priešmininiame laive „Kuršis“ lankėsi Lietuvos ambasadorius Belgijoje
2017-11-11
img

Lapkričio 11 dieną Karinių jūrų pajėgų priešmininiame laive „Kuršis“ (M54) lankėsi Lietuvos ambasadorius Belgijoje Gediminas Varvuolis. Ambasadorius turėjo galimybę stebėti KULG mokymus, apžiūrėjo laivą, bendravo su įgulos nariais.

null
KJP kariai aukojo kraują
2017-10-26
img

"Neatlygintinai kraują duodavau ir anksčiau, manau, kad tai – kiekvieno pareiga. Gera žinoti, kad išgelbėjai kitam gyvybę“ – teigė Apsaugos kuopos nuolatinės privalomosios pradinės tarnybos karys j. jrv. Justas Adomas. Jis, kaip ir kiti trisdešimt keturi Karinių jūrų pajėgų kariai, spalio 26 d. prisidėjo prie Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo organizuojamos neatlygintinos donorystės akcijos.

null
Patrulinių laivų vystymosi tendencijų analizė Klaipėdoje
2017-10-24
img

Spalio 23 - 25 d. Klaipėdoje vyksta tarptautinė konferencija „Patruliniai laivai ir korvetės“, kurioje dalyvauja kariuomenės ir civilinių įstaigų atstovai iš 6 valstybių. Konferencijos metu užsienio šalių atstovai pristato savo šalies patrulinių laivų vystymosi tendencijas, numatomos įrangos modernizavimo ar įsigijimo planus.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 88 89 90 |Pirmyn
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media