Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Krašto apsaugos dienos proga moksleiviai supažindinti su Karinėmis jūrų pajėgomis
2017-10-03
img

Spalio 3 d. Karinės jūrų pajėgos organizavo Krašto apsaugos dienos renginį skirtą vyresniųjų klasių mokiniams iš net trijų gimnazijų: Palangos senosios, Telšių rajono Luokės Vytauto Kleivos, Neringos. Gimnazistai lankėsi KJP štabe, kuriame juos pasveikino štabo viršininkas kmd. Andrius Širvys.

null
KJP šauktiniai dalyvavo Baziniuose jūreivių mokymuose
2017-09-22
img

Rugsėjo 11–22 d. Karinių jūrų pajėgų (KJP) Mokymo centro Specialistų rengimo skyrius vykdė Bazinius jūreivių mokymus Logistikos tarnybos Apsaugos kuopos šauktiniams kariams. Jie supažindinti su jūrinės ir KJP specifikos pagrindais bei profesinės karo tarnybos galimybėmis KJP padaliniuose.

null
Klaipėdos mero padėka Karinėms jūrų pajėgoms už paramą
2017-09-13
img

Š. m. rugsėjo 13 d. su Karinių jūrų pajėgų vadu jūrų kpt. Arūnu Mockumi susitiko Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir organizacijos ,,Jūros šventė“ vadovybė. Pasidžiaugdamas nuolatiniu ir nenutrūkstamu tarpusavio bendradarbiavimu, meras padėkojo KJP vadui, o ,,Jūros šventės“ organizatoriai įteikė jūros šventės suvenyrus, kurie papuoš KJP muziejų.

null
Klaipėdoje lankėsi Vokietijos karo laivyno admirolas
2017-09-12
img

Rugsėjo 11-12 d. Klaipėdoje lankėsi Vokietijos karinių jūrų pajėgų štabo planavimo ir politikos valdybos viršininkas flotilės admirolas Ulriko Reineke su jį lydinčia delegacija.

null
Kariai lankėsi Šiluvos atlaiduose
2017-09-12
img

,,Kiekvienas iš mūsų turi misiją apginti taiką“ – Šiluvos atlaidų metu kalbėjo Lietuvos kariuomenės ordinaras arkivyskupas Gintaras Grušas, kviesdamas melstis su pasitikėjimu ir viltimi. Karinių jūrų pajėgų kariai taip pat turėjo galimybę maldoje pajusti Dievo artumą. KJP kapelionas kmd. ltn. Remigijus Montsvilas po mišių suorganizavo ekskursiją po Tytuvėnų vienuolyną, o vėliau KJP, Šaulių rinktinės ir LDK Butigeidžio dragūnų bataliono kariams bei darbuotojams pristatė su Palendrių Šv. Benedikto vienuolyną. Kariai susipažino su broliais benediktinais, jų gyvenimo būdu ir dienotvarke.

null
Laivo „Sėlis“ įgulos atstovai dalyvavo Utenos miesto gimtadienyje
2017-09-10
img

Š. m. rugsėjo 8–10 d. Karinių jūrų pajėgų patrulinio laivo ,,Sėlis“ (P32) keturių asmenų delegacija, vadovaujama laivo vado kpt. ltn. Andriaus Guralio, dalyvavo 756-ajame Utenos miesto gimtadienyje.

null
Gelbėjimo operacija prie Ventės rago
2017-09-09

Rugsėjo 9 d. 18.10 val. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras iš Bendrojo pagalbos centro (BPC) gavo pranešimą apie du asmenis Kuršių mariose ties Ventės ragu iškritusius iš valties. Vienas asmuo įlipo į valtį, kitas dingo.

null
JGKC pasiūlė pagalbą žvejų tinkluose įstrigusios valties įgulai
2017-09-07
img

Rugsėjo 6 d. 22.50 val. Karinių jūrų pajėgų gavo informaciją iš Bendrojo pagalbos centro, kad Kuršių mariose ties Juodkrante tinkluose yra įstrigęs laivas su dviem įgulos nariais.  

null
Kelte sunegalavusį Vokietijos pilietį į ligoninę nuskraidino kariai
2017-08-20
img

Rugpjūčio 20 dieną apie 14 valandą Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro budėtojas gavo pranešimą, kad kelte ,,Victoria Seaways" Vokietijos pilietį ištiko širdies smūgis.

null
Baltijos jūroje vyks nesprogusios amunicijos nukenksminimo operacija ,,Atvira dvasia 2017”
2017-08-17
img

Rugpjūčio 18-rugsėjo 1 dienomis Latvijos teritoriniuose vandenyse ir išskirtinėje ekonominėje zonoje vyksta tarptautinė Baltijos jūroje nesprogusios amunicijos paieškos ir nukenksminimo operacija „Atvira dvasia 2017" (angl. „Open Spirit 2017"). Operacijoje dalyvauja du Lietuvos karo laivai: „Jotvingis" (N42), ,,Kuršis" (M54), taip pat Povandeninių veiksmų komandos narai, iš viso - net 90 karių.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 87 88 89 |Pirmyn
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media