Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2017 metai

Lietuvoje lankėsi NATO, Šiaurės šalių ir Baltijos bei Lenkijos karinių oro pajėgų vadovybė
2017-03-23
img

Kovo 22 d. Lietuvoje susitikę NATO vyriausiosios oro pajėgų vadavietės (AIRCOM), Šiaurės ir Baltijos šalių bei Lenkijos karinių oro pajėgų vadai aptarė saugumo situaciją regione, karinį bendradarbiavimą, pasidalino naujausia informacija, susijusia su šalių Karinių oro pajėgų aktualijomis, Oro policijos vykdymo ypatumais.

null
Krašto apsaugos viceministro Edvino Kerzos vizitas Karinių oro pajėgų Štabe
2017-03-22
img

Kovo 22 d. Karinių oro pajėgų Štabe lankėsi Krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza. Vizito metu viceministras susipažino su Komendato rūmų, kuriuose įsikūręs Karinių oro pajėgų Štabas, istorija.

null
Aviacijos bazėje vyks Baltijos, Šiaurės šalių, Lenkijos ir NATO Karinių oro pajėgų vadų susitikimas
2017-03-20
img

Kovo 22 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vyks Baltijos, Lenkijos ir Šiaurės šalių Karinių oro pajėgų (toliau - KOP) vadų susitikimas, kuriame taip pat dalyvaus ir NATO bei JAV karinių oro pajėgų Europoje vadas su delegacija. Susitikimo metu bus aptarta saugumo situacija regione, daugiašalio bendradarbiavimo galimybės, pristatoma šių šalių KOP situacija ir aktualijos, Oro policijos misijos vykdymo ypatumai. Baltijos, Šiaurės šalių, Lenkijos ir NATO KOP vadai taip pat dalyvaus susitikime su šiuo metu Oro policijos misiją vykdančio Olandijos Karališkųjų oro pajėgų kontingento vadu.

null
Plk. Devis Martusevičius dalyvavo NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziume Ramšteine
2017-03-17
img

Kovo 15-16 d. Karinių oro pajėgų Štabo viršininkas atliekantis Karinių oro pajėgų vado funkcijas plk. Devis Martusevičius dalyvavo kasmetiniame NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziume, kuriame kartu su kitais NATO šalių Karinių oro pajėgų vadais aptarė oro policijos ir oro gynybos vykdymo sąryšį, bei kitus su aviacija ir integruota oro gynyba susijusius klausimus ir iškylančius iššūkius.

null
Oro erdvės ir stebėjimo kontrolės valdyboje neatlygintina kraujo donorystės akcija
2017-03-16
img

Kovo 16 d. Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje buvo surengta kraujo donorystės akcija "Tu esi labai svarbus".

null
Moksleivių pažintinė ekskursija Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje
2017-03-15
img

Kovo 15 d. Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje lankėsi Kauno technologijos universiteto T. Vaižganto progiminazijos moksleiviai, vadovaujami mokytojų Rimos Mackevičienės ir Erikos Grėsienės. Moksleivius pasitiko ltn. Andrius Amelynas, kuris supažindino su Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos veikla, užduotimis ir tikslais, naudojamas technika: moksleiviai turėjo galimybę iš arti susipažinti su vidutinio apžvalgos siekio mobiliu radiolokatoriumi.

null
Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos minėjo 25-ąsias atkūrimo ir 98-ąsias Lietuvos karo aviacijos įkūrimo metines
2017-03-13
img

Kovo 10 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko iškilmingas Karinių oro pajėgų 25-ųjų atkūrimo ir 98-ųjų Lietuvos karo aviacijos įkūrimo metinių minėjimas. Minėjime dalyvavo Karinių oro pajėgų ir Kauno įgulos vienetų vadai, Nacionalinio transplantacijos biuro atstovai, nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnyba Oro gynybos batalione atliekantys kariai, kiti svečiai.

null
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga masinis Kauno įgulos karių bėgimas „Už laisvę“
2017-03-11
img

Minint 27 - ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines Kauno įgulos kariai pirmą kartą susivienijo masiniam bėgimui už laisvę simbolinėje Kauno miesto vietoje - Laisvės alėjoje.

null
Dingusio asmens paieškai pasitelktas KOP sraigtasparnis
2017-03-10
img

Kovo 10 d., apie 10.30 val., reaguojant į Policijos departamento prašymą, iš Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Šiauliuose pakilo sraigtasparnis Mi-8. Orlaivis policijos prašymu padės ieškoti Rėkyvos miškuose (Šiaulių r.) galimai pasiklydusio asmens.

null
Karinių oro pajėgų transporto lėktuvu "Spartan" organų donorų skraidinimo operacija
2017-03-08
img

Kovo 7 d. Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos gavo Nacionalinio transplantacijos biuro prašymą dėl skubaus donoro širdies pargabenimo iš Rygos (Latvija) persodinimo operacijai Vilniaus universiteto Santariškių ligoninėje. Pergabenimo operacijai buvo pasitelktas Karinių oro pajėgų transporto lėktuvas C-27J „Spartan". Tai antroji nuo kovo mėn. pradžios operacija, kuomet Lietuvos recipientų gyvybę gelbsti tarptautiniai donorai. Chirurgų brigada greitosios pagalbos automobiliu nuvyko į Rygoje esančią ligoninę, iš kurios ankstyvą trečiadienio rytą Karinių oro pajėgų transporto lėktuvu gydytojai su donorine širdimi grįžo į tarptautinį Vilniaus oro uostą.

null
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media