Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vykdami namo karo policininkai sulaikė vagį.

2017-08-28
image

Š. m. rugpjūčio 25 d. Vilniuje, Vokiečių g., du neuniformuoti karo policininkai, vykdami iš darbo namo, sulaikė asmenį, įtariamą apvogusį juvelyrinę parduotuvę.

 

Š. m. rugpjūčio 25 d. apie 15.30 val. Karo policijos radijo ryšio sistemų technikas gr. Ruslan Selin ir Karo policijos Vilniaus įgulos 2-ojo karo policijos būrio 1-ojo skyriaus karo policininkas vyr. eil. Mantas Pranskūnas nuosavu automobiliu po darbo vyko namo. Važiuodami Vokiečių gatve pastebėjo bėgantį asmenį, kurį iš paskos vijosi vyras, šaukdamas aplinkiniams sulaikyti vagį. Vangios ir neryžtingos pavienių praeivių pastangos nedavė jokių rezultatų ir bėgliui kiekvieną kartą vis pavykdo išsisukti nuo bandančiųjų jį sulaikyti.

Karo policininkai pradėjo vytis tariamą vagį savo mašina ir po neilgų gaudynių jiems pavyko užspęsti jį į aklavietę. Bėglys, supratęs, kad neišeis pasprukti, pradėjo derėtis, sakydamas, kad nieko blogo nepadarė ir nieko draudžiamo neturi. Karo policininkai pareikalavo asmenį likti vietoje, kol bus išaiškinta visa situacija. Tuo metu atbėgo asmenį besivijęs vyras ir paaiškino, kad bėglys apiplėšė juvelyrinę parduotuvę. Supratęs, kad išsisukti nepavyks, įtariamasis pabandė vėl sprukti, bet buvo sulaikytas karo policininkams panaudojus jėgą. Įvykio aplinkybėms aiškintis buvo iškviesti policijos pareigūnai. Jų belaukiant atvyko juvelyrinės parduotuvės savininkė, kuri paaiškino, kad šis bėglys jau ne kartą bando apiplėšti jos parduotuvę, bet kiekvieną kartą jam pavykdavo išsisukti. Netrukus atvykusiems policijos pareigūnams buvo paaiškinta situacija ir perduotas įtariamasis.

Įvykiui pasibaigus parduotuvės savininkė negailėjo karo policininkams padėkos žodžių už neabejingumą ir gerai atliktą darbą.  

 

Straipsnio ir nuotraukos autorius

Karo policijos viešųjų ryšių karininkas kpt. Pavelas Lukjanovas

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media