Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policininkai dalijosi patirtimi su šauliais

2013-02-14
image

Vasario 4-5 ir 11-12 dienomis per penkiasdešimt Šiaulių apskrities gen. Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės šaulių dalyvavo Šaulių sąjungos ir Karo policijos organizuotuose specialiųjų priemonių panaudojimo taikos metu užsiėmimuose. Pratybas, kuriose šauliai supažindinti su pažeidėjų neutralizavimo ir sulaikymo tvarka, panaudojant specialiąsias priemones, kovinius imtynių veiksmus bei sulaikymo techniką, pravedė Karo policijos Klaipėdos įgulos instruktoriai. Kiekvienas šaulys turėjo galimybę išbandyti ir įvertinti savo fizinius gabumus.

 

„Šauliams yra būtinos teisinės specialiųjų priemonių panaudojimo žinios ir įgūdžiai, nes viena iš Šaulių sąjungos funkcijų yra vykdyti apsaugą krašto apsaugos sistemos objektuose", - kalbėjo užsiėmimų iniciatorius, Šaulių sąjungos kovinių būrių valdymo grupės viršininkas, atsargos mjr. Romualdas Balceris. Jis taip pat padėkojo karo policininkams, kurie prisideda ir prie kitų krašto apsaugos sistemos karių profesinių įgūdžių gerinimo ir kovinio rengimo tobulinimo.

 

Š. m. kovo mėnesį tokios pratybos planuojamos Kauno apskrities šauliams.

 

Karo policijos informacija

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media