linkas ministerija

Pirmą kartą vyko Lietuvos kariuomenės slidinėjimo čempionatas

2013-02-22
image

Vasario 21 d. Vilniuje, Vingio parke pirmą kartą vyko Lietuvos kariuomenės slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvavo 69 kariai iš 16 kariuomenės padalinių. Slidininkai turėjo įveikti 9 km sniego trasą (2 ratus po 4,5 km).

Pirmą vietą sportinio slidinėjimo čempionate užėmė Karo policijos Vilniaus įgulos Apsaugos būrio karo policininkas eil. Ignas Ragaišis, aplenkęs antrąją vietą iškovojusį eil. Mindaugą Stulgį (KASP-1), ir trečiąją - vyr. ltn. Donatą Stulgį (KASP-1).

Sportinio slidinėjimo varžybų moterų grupėje nugalėjo j. eil. Vesta Ambrazaitė (KASP-6), antroji vieta atiteko vyr. srž. Renatai Paulauskienei (MPB „Geležinis Vilkas" štabas), o trečioji - Nadeždai Matukienei (LKA).

Karinio slidinėjimo varžybų asmeninėje įskaitoje nugalėjo Logistikos valdybos (Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos) karys eil. Svajūnas Pajaujis, antrąją vietą iškovojo eil. Svajūnas Ambrazas (KASP-6), trečiąją - eil. Vitalijus Petrulis (KASP-6). Komandinėje įskaitoje nugalėjo KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, antri liko Logistikos valdybos kariai, trečią vietą užėmė Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotasis pėstininkų batalionas.

Karinio slidinėjimo Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo vyr. eil. Aušra Marcinkevičiėnė, atstovaujanti KASP Dainavos apygardos 1-ąją rinktinę, antrąją vietą užėmė vyr eil. Rasa Tautavičiūtė (Butigeidžio dragūnų MPB), trečiąją - eil. Agnė Vilkauskaitė (KASP-1).