Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pradinį karo policininko kursą baigė devyni kariai

2013-02-11
image

Vasario 8 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje devyni karo policininkai baigė mėnesį trukusį pradinį karo policininko kursą.

 

Kiekvienas karys, atliekantis karo policininko pareigas, privalo pabaigti šį kursą. Mokymų metu kariai įgyja teorinius ir pradinius praktinius įgūdžius, kurie reikalingi vykdant tiesiogines pareigas ir funkcijas, numatytas Karo policijos įstatyme. Pagrindiniai mokomieji dalykai - teisės pagrindai, Karo policijos specialiųjų priemonių panaudojimo tvarka, šaudyba ir ginklai, Karo policijos taktikos pagrindai ir kiti veiksmai.

 

Kursus veda Karo policijos instruktoriai, taip pat kviečiami ir kitų krašto apsaugos sistemos dalinių specialistai.

 

Pradinio karo policininko kurso baigimo proga Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas seržantas majoras Darius Zubrickas dalyviams įteikė baigimo pažymėjimus, Karo policijos beretę su tarnybos ženklu, o geriausiai kursą baigęs karys leitenantas Evaldas Juškevičius apdovanotas atminimo dovana.

 

„Šiuose kursuose kariai įgijo ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, o tai tik padės kiekvienam tapti profesionalu savo kasdieninėje veikloje", - kalbėjo srž. mjr. D. Zubrickas.

 

Karo policija - Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemoje veikianti karinės teisėsaugos institucija, Lietuvos kariuomenės dalis, įstatymų nustatyta tvarka vykdanti nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų krašto apsaugos sistemoje prevenciją, juos atskleidžianti ir tirianti, taip pat kartu su kitų karinių vienetų vadais palaikanti drausmę bei tvarką karinėse teritorijose ir kariuomenėje, prižiūrinti karinio transporto eismo saugumą.

 

 

Karo policijos informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media