Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policijos kariai baigė Pradinį karo policininko kursą

2014-03-19
image

Karo policijos kariai baigė Pradinį karo policininko kursą

 

Š.m. kovo 14 d. aštuoniems karo policininkams buvo įteikti Pradinio karo policininko kurso baigimo pažymėjimai. Tarp minėtą kursą baigusių karo policininkų - ir trys karo policininkės moterys. Pastebima, kad tarnyba Karo policijoje vis dažniau susidomi ir moterys. Kurso tikslas - supažindinti karo policininkus su vykdomomis funkcijomis ir pritaikyti jas praktiškai. Į šį kursą siunčiami Karo policijos įgulų kariai.

                             Karo policijoje yra graži tradicija baigusiems kursą kariams įteikti raudoną Karo policijos beretę. Taip pat apdovanojamas geriausiai kursą baigęs karys. Šio kurso geriausiojo vardas atiteko Vilniaus įgulos kariui eil. Mariui Repečkai, jam buvo įteikti Karo policijos marškinėliai. Karys teorines žinias puikiai pritaikė per praktines užduotis, viso kurso metu rodė iniciatyvą ir pasižymėjo kruopštumu atlikdamas pavestas užduotis.

 

Karo policijos Civilių ir kariškių bendradarbiavimo specialistė

vyr. eil. Kristina Balinskienė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media