Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Bendros kariuomenės logistų ir ugniagesių gaisrų gesinimo pratybos Panevėžyje

2012-10-16
image

 

Siekiant įvertinti darbuotojų vykdomų veiksmų koordinavimą ir tikslumą, taip pat reakciją į gaisrą, buvo imituojamas vieno iš Panevėžio kuro bazės sandėlių gaisras.

 

„Tokios pratybos būtinos abiem institucijoms, nes tik praktinių pratybų metu galima patikrinti savitarpio pagalbos ir bendradarbiavimo įgūdžius", - teigė Depų tarnybos vadas pulkininkas leitenantas Gintautas Jucys ir pabrėžė, kad ir toliau ateityje bus tęsiami ugniagesių ir Depų tarnybos karių bei darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymai.

 

Pagal pratybų scenarijų Kuro bazėje dirbantis personalas priešgaisrinėse instrukcijose nustatyta tvarka turėjo atlikti visus reikiamus veiksmus: iškvietė ugniagesius, palydėjo iki incidento vietos, teikė informaciją, reikalingą likviduojant avariją. Atvykusios dvi ugniagesių gelbėtojų komandos likvidavo kilusį gaisrą, išgelbėjo ir suteikė pirmąją medicinos pagalbą sandėlyje rastiems nukentėjusiesiems.

 

„Mūsų ugniagesiams šios pratybos - nauja patirtis, kadangi kuro bazė - specifinis karinis objektas, jo gesinimas yra sudėtingesnis: degantį kurą sunku greitai užgesinti, be to, reikia ir papildomos įrangos", - sakė Panevėžio ugniagesių operacinio vadovavimo skyriaus vyresnysis specialistas vidaus tarnybos kapitonas Darius Pajuodis, džiaugdamasis galimybe vykdyti mokymus kartu su Lietuvos kariais.

 

2012 m. rugsėjo 26 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis pasirašė Lietuvos kariuomenės ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi abi šalys įsipareigojo bendradarbiauti gaisrinės saugos, mokslo, technikos ir įrangos, personalo mokymo ir rengimo bei kultūros ir sporto srityse.

 

Logistikos valdybos informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media