Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo kartografijos centre lankėsi Logistikos karininkų bazinio rengimo kursų klausytojai

2014-03-06
image

2014 m. kovo 6 d. Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centre (toliau - KKC) su viena iš Logistikos sričių - topogeodeziniu aprūpinimu, susipažino Logistikos karininkų bazinio rengimo kursų klausytojai. 
X
Logistikos karininkus supažindino su vykdoma veikla bei turima įranga Leidybos skyriaus viršininkas l. e. Karo kartografijos centro viršininko pavaduotojo pareigas kpt. Vytautas Rudzevičius ir Kartografijos skyriaus viršininkas l.e. Geoparamos skyriaus viršininko pareigas kpt. Vilmantas Januškevičius. Kursų klausytojams buvo pristatyta KKC topogeodezinio aprūpinimo galimybės bei supažindinti su Kartografijos, Geoparamos ir Leidybos skyrių pagrindinėmis užduotimis, vykdomais darbais, kartografiniais produktais ir ateities planais.
X
Karininkai turėjo galimybę realiai pamatyti ir pačiupinėti turimą įrangą, apžiūrėti Geoparamos skyriaus mobiliąją įrangą, pamatyti kaip spausdinama karinė spauda, sužinoti veikimo ypatumus ir galimybes.

X

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media