Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo kartografijos centro atvirų durų diena - sporto šventė karių ir darbuotojų šeimoms

2019-06-14
image

Šių metų birželio 8 dieną, Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centre (toliau LK KKC) vyko atvirų durų diena - sporto šventė centro karių ir darbuotojų šeimų nariams. Renginio metu LK KKC centro viršininkas mjr. Rimas Macutkevičius pristatė centro vykdomą veiklą, funkcijas ir turimą įrangą. Šeimų nariai turėjo galimybę susipažinti su žemėlapių sudarymo ypatumais, sužinojo kaip paruošiami leidiniai spaudai, kaip vyksta spausdinimo procesas ir su spaudos užbaigimo darbais.

Po ekskursijos KKC, šventės dalyviai aktyviai dalyvavo sporto šventėje -  žaidė tinklinį ir krepšinį, o norintys išbandyti savo akies taiklumą, šaudė į taikinius iš orinių šautuvų bei mėtė mokomąsias granatas į įvairių dydžių taikinius. Norintiems mažiau aktyvių pramogų, galėjo pasirinkti stalo žaidimus, sudėlioti Baltijos šalių žemėlapio dėlionę, o mažiausieji svečiai - piešti, leisti aitvarus ir spardyti kamuolius. Šventę vainikavo šeimų susirungimas estafetėje po kurios jėgas galima buvo atstatyti skanaujant kareivišką košę.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media