Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kartografijos skyrius

 

Kartografijos skyrius rengia ir įgyvendina įvairaus mastelio bei paskirties planų, žemėlapių, kartografinių ir geografinių duomenų bazių sudarymo, atnaujinimo, papildymo ir palaikymo projektus. Vykdo operacinio ir taktinio lygmens vietovės analizę. 

x

Skyriaus kvalifikuoti specialistai su turima kompiuterine technika ir programine įranga atlieka šiuolaikinius kartografavimo, duomenų bazių sudarymo darbus tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių teritorijoms. 

x

Specialistai renka, analizuoja, įvertina ir sistemina kartografinę, topografinę, geografinę bei kitą žemėlapių ar skaitmeninių duomenų bazių sudarymui reikalingą informaciją. Taip pat sudaro įvairaus mastelio bei paskirties planų, žemėlapių, kartografinių ir geografinių informacinių GIS duomenų bazių sudarymo, atnaujinimo ar papildymo planus ir projektus bei juos įgyvendina.

x 

Esant poreikiui Kartografijos skyriaus specialistai konsultuoja kitų LK dalinių specialistus kartografavimo, skaitmeninių duomenų pritaikymo klausimais.
 
Kartografijos skyriaus darbuotojai sukauptomis žiniomis dalijasi ir tuo pačiu semiasi patirties dalyvaudami įvairiuose tarptautiniuose projektuose.

x

x  

                                                

KKC, Karo kartografijos centras, Kartografijos skyrius
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2018-03-05
Sprendimas: Fresh Media