Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariuomenės vado vizitas Vytenio batalione

2019-12-12
image
 


Gruodžio 12-oji diena Vytenio batalione sulaukė ypatingo karių dėmesio – į batalioną atvyko Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Valdemaras Rupšys. Bataliono kariai sutiko ne tik Lietuvos kariuomenės vadą, bet ir  Logistikos valdybos vadą plk. Ramūną Baroną ir kitus garbingus svečius. 

Į batalioną gen. ltn. Valdemaras Rupšys atvyko po vidurdienio, kur jį prie Štabo pasitiko bataliono vado grupė, skyrių bei kuopų vadai. Kariuomenės vadas, bendroje nuotraukoje, įsiamžino prie Vytenio geležinio vilko paminklo ir aplankė Bataliono muziejų, kareivines bei freskų salę. Tačiau pagrindinis šio vizito tikslas buvo ne tik pristatyti ir aprodyti batalioną. Vizito metu vyko oficiali Hibridinės energijos generavimo ir valdymo sistemos perdavimo ceremonija. Minėtąją sistemą Lietuvos kariuomenė prieš kurį laiką iš NATO ENSEC COE gavo neatlygintinai, o gruodžio 12-ąją, siekiant užtikrinti produktyvesnį logistinį aprūpinimą, sistema buvo perduota Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionui. 

Rikiuotės aikštėje Lietuvos kariuomenės vadas įteikė simbolinį raktą Vytenio bataliono vadui plk. ltn. Juliui Gaižauskui, tokiu būdu perduodamas Hibridinės energijos generavimo ir valdymo sistemą batalionui. Vizitas buvo baigtas pakiliomis nuotaikomis, galutinai aptarus svarbius klausimus ir tolimesnius ateities planus prie puodelio kavos.


Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media