Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Multi - sporto varžybose Depų tarnybos karė skina pergales
2019-08-09
img
Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Lietuvos pajūryje vyko multi-sporto varžybos. Jau ne pirmus metus šiose varžybose dalyvauja Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos vyr. eil. Brigita Trimailovaitė ir Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ karė srž. Rasa Tautavičiūtė.
null
Baltijos šalių kariai varžėsi jėgos ir ištvermės rungtyse
2019-08-01
img

Liepos mėnesio paskutinę savaitę Klaipėdoje, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione, vyksta 17-osios Baltijos šalių kariškių sporto žaidynės. Šių metų žaidynes siekta išskirti ne tik visiems gerai žinomomis sporto šakomis, bet ir naujovėmis, todėl tradicines žaidynių rungtis – tinklinį, futbolą, šaudymo varžybas, vasaros biatloną ir kt. – papildė jėgos ir ištvermės reikalaujančių unikalių rungčių kompleksas, apimantis sunkiąją ir lengvąją atletiką, gimnastiką.

null
Depų tarnybos karė jau antrus metus dalyvauja „108 km Moterų iššūkis“
2019-07-23
img
Antrus metus iš eilės organizuojamame ralyje „108 km Moterų iššūkis“, skirtame tik moterims, dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės karių komanda. Šio ekipažo vairuotoja – Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karė vyr. eil. Brigita Trimailovaitė, Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ karė ir ekipažo šturmanė srž. Rasa Tautavičiūtė, kitos komandos narės: eil. Ana Rezvova, eil. Eglė Subavičiūtė ir Kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono karė srž. sp. Dovilė Kygaitė.
null
Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautos giesmės dienos minėjimas Depų tarnyboje
2019-07-05
img

                     Liepos 4 d. Lietuvos kariuomenės Depų tarnyboje vyko Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo  karūnavimo ir Tautos giesmės) dienos minėjimai. Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos vadas  plk. ltn. Remigijus Mika Vilniuje, Rukloje ir Kaune tarnybos kariams ir darbuotojams įteikė aukštesnius karinius laipsnius, padėkas ir apdovanojimus.
                     plk. ltn. Remigijus Mika pasveikino tarnybos karius ir darbuotojus - palinkėjo nuoširdžiu darbu puoselėti ir stiprinti Lietuvos valstybę.

null
Depų tarnybos Ginkluotės depas stiprina kolektyvinę dvasią
2019-06-03
img
Siekdamas užtikrinti Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karių ir darbuotojų kultūrinį švietimą bei skatinti personalo bendradarbiavimo gebėjimus, Ginkluotės depas vyko į ekskursiją po vakarų Lietuvą.
null
Depų tarnyba naujam gyvenimui atgaivino tarpukario minosvaidį
2019-05-22
img
Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Transporto priemonių ir įrengimų depas glaudžiai bendradarbiauja su Vytauto Didžiojo karo muziejumi. Šį kartą jėgas suvienijo bendram tikslui – minosvaidžiui „Ehrhardt“ restauruoti.
null
Depų tarnybos Ginkluotės depas išgelbėjo katės gyvybę
2019-05-20
img

Prieš kelias savaites miškų apsuptoje Depų tarnybos Ginkluotės depo teritorijoje kariai rado jauną katytę (maždaug mėnesio amžiaus). Gyvūnas buvo nusilpęs ir alkanas, ilgą laiką išbuvęs šaltoje ir tamsioje rūsio duobėje, paliktas savo motinos. Katę radęs Ginkluotės depo personalas kreipėsi pagalbos į gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė", kurie priglaudė katę ir suteikė jai Kariūnės vardą.

null
srž. mjr. T.Saveika išvyko karjerą tęsti į Seržantų majorų akademiją JAV
2019-05-13
img

Penktadienį Depų tarnybos kariai ir darbuotojai rikiuote atsisveikino su vyr. puskarininkiu  srž. mjr. Tomu Saveika. Karys metams  išvyksta į kursus, Seržantų majorų akademijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rikiuotės metu vyr. puskarininkis apdovanotas Lietuvos kariuomenės medaliu už pasižymėjimą. Atminimo dovanas įteikė Depų tarnybos vadas plk. ltn. Remigijus Mika ir Logistikos valdybos pajėgų puskarininkiai.

 

null
Depų tarnyboje sprogstamųjų medžiagų sandėlyje vyko veiksmų kilus gaisrui pratybos
2019-05-10
img
Gegužės 9 d. Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Ginkluotės depo sprogstamųjų medžiagų sandėlyje vyko veiksmų kilus gaisrui pratybos, kuriomis buvo siekiama patikrinti veiksmų kilus gaisrui karinėje teritorijoje plano veiksmingumą.
null
Depų tarnyboje neatlygintina kraujo donorystės akcija
2019-05-09
img

Lietuvos kariuomenės struktūriniame vienete, Kaune, buvo organizuojama, jau tradicija tapusi, neatlygintina kraujo donorystės akcija. Depų tarnybos Transporto priemonių ir įrengimų depo personalas kelis kartus per metus prisideda prie kraujo donorystės akcijos. Šį kartą Nacionaliniam kraujo centrui kraują paaukojo 17 karių.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media