Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Depų tarnybos kariai žygiavo „Sukilėlių keliais”
2019-01-21
img

Sausio 18 - 19 d. Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos skyrius karius ir piliečius kvietė aktyviai dalyvauti pėsčiųjų naktiniame žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais". Prie žygio prisijungė Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos kariai, kurie sėkmingai įveikė 25 kilometrų atstumą nuo Kretingos iki Klaipėdos.

null
Depų tarnybos kolektyvo ekskursija: Laisvės gynėjams atminti
2019-01-17
img

Sausio 16 d., prisimenant Lietuvos laisvės gynėjų dieną, Depų tarnybos kariai ir darbuotojai lankėsi Lietuvos nacionalinio radijuje ir televizijoje, kur buvo pristatoma LRT istorija bei tragiškieji Sausio 13-osios įvykiai. Šviečiamosios - pažintinės ekskursijos metu aplankyta ir pirmoji televizijos studija, kurioje ir prasidėjo Lietuvos televizijos istorija, apžiūrėti nacionalinės atrankos į Euroviziją užkulisiai bei radijo stoties LRT Kultūra studija.

null
Depų tarnybos karė šokių pasaulį užkariauja šokio žingsneliu
2019-01-04
img

Gruodžio  26-31 dienomis Vokietijoje vykusiame „2018 WCDF Worlds XIII" kantri ir linijinių šokių čempionate Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karė srž. Diana Gajauskaitė užėmė pirmąją vietą. Konkurse dalyvavo 348 šokėjai iš 20 pasaulio šalių.  

null
Depų tarnybos Transporto priemonių ir įrengimų depas tapo gerumo akcijos ambasadoriais
2018-12-20
img

Šv. Kalėdų laukimas pažadina norą padėti, atjausti, dalintis, apmąstyti savo gyvenimo žingsnius, suprasti šalia esančius. Tarpusavio dalijimasis neša begalinį džiaugsmą ir yra neblėstantis solidarumo ženklas.

null
Depų tarnyba mini atkurtos Lietuvos kariuomenės 100-asias metines
2018-11-23
img

Artėjant atkurtos Lietuvos kariuomenės 100-mečiui Depų tarnybos padaliniuose buvo organizuojamos rikiuotės, apdovanojami kariai ir darbuotojai.  

null
Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karys ,,skina" prizines vietas Kultūrizmo varžybose
2018-11-15
img
Lietuvoje gana sparčiai populiarėjanti sporto šaka – kultūrizmas – pritraukia vis daugiau sporto entuziastų. Vienas iš jų Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karys vyr. eil. Žygimantas Zmejauskas. Iniciatyvus, aktyvus ir sportiškas jaunuolis sportu susidomėjo dar būdamas 12 metų – pradėjo boksuotis. ,,Tai buvo mano postūmis į sportą, kadangi gyvenau Naujininkų mikrorajone – apsiginti privalėjai mokėti. Mokykloje lankiau sunkiosios atletikos treniruotes, esu iškovojęs III vietos apdovanojimą rajoninėse varžybose, taip pat rankų lenkimo užsiėmimus. Išbandžiau „Pankrationo“ savigynos meną, tačiau patyriau traumą, po kurios teko atsisakyti treniruočių“, – sako vyr. eil. Žygimantas Zmejauskas.
null
Į tarptautinę NATO operaciją išlydėti Depų tarnybos kariai
2018-11-13
img
Lapkričio 12 dieną rikiuotės metu Depų tarnybos kariai – kpt. Vladas Kataržis ir vyr. srž. Raidas Ramonas – buvo išlydėti į tarptautinę NATO operaciją „Tvirta parama“, Afganistane.
null
Vokietijos kariuomenės specialistai dalijosi patirtimi su Depų tarnybos kariais
2018-11-09
img

Lapkričio 6-7 dienomis Depų tarnyboje lankėsi Vokietijos kariuomenės Transporto centro ekspertai mjr. Thomas Konrad ir vyr. ltn. Jorg Muller. Vizito tikslas - su Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos specialistais pasidalyti patirtimi vykdant Vokietijos kariuomenės karinio transporto techninės apžiūros darbus.

null
Kraujo donorystės akcija Depų tarnybos Transporto priemonių ir įrengimų depe
2018-11-06
img

Depų tarnybos Transporto priemonių ir įrengimų depo kariai ir darbuotojai prisidėjo prie kraujo donorystės akcijos. Atvykę Nacionalinio kraujo centro specialistai paėmė kraujo iš 18 savanorių donorų. Transporto priemonių ir įrengimų depo kolektyvas neatlygintinai kraują duoda kelis kartus per metus, šiais metais tai jau antras kartas.

null
Depų tarnybos kariai pagerbė mirusius Lietuvos kariuomenės karių kapus
2018-10-31
img
Artėjant Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienoms, Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos kariai ir darbuotojai lankė karių kapus Žemųjų Šančių ir Sližių kaimo kapinėse. Sugrėbus nukritusius lapus ir sutvarkius amžinojo poilsio vietas, ant karių kapų buvo uždegtos žvakelės bei užrištos trispalvės juostelės.
null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media