Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

LKM Fizinio rengimo centras

 

 

 

Fizinio rengimo centras kontroliuoja ir analizuoja karių fizinį rengimą ir teikia siūlymus dėl jo tobulinimo, rengia krašto apsaugos sistemos fizinio rengimo specialistus ir instruktorius, dalyvauja formuojant krašto apsaugos sistemos fizinio rengimo, kūno kultūros ir sporto politiką.
Fizinio rengimo centre organizuojami kvalifikacijos kursai. Kvalifikacijos kursuose rengiami krašto apsaugos sistemos kareiviai (jūreiviai), puskarininkiai ir karininkai (turintys kūno kultūros ir sporto bakalauro išsilavinimą) pagal Fizinio rengimo organizavimo ir planavimo mokymo programą (įgyja fizinio rengimo specialisto/karininko kvalifikaciją - suteikiamas specialisto kodas). Kvalifikacijos kėlimo kursuose rengiami kariai pagal šias mokymo programas: Fizinio rengimo instruktoriaus kursas, Karinės kovinės savigynos instruktoriaus kursas, Karinės kovinės savigynos eksperto kursas ir Karinio plaukimo instruktoriaus kursas. Taip pat fizinio rengimo specialistams ir instruktoriams rengiami seminarai karinio fizinio rengimo klausimais.
Fizinio rengimo centro instruktoriai ne tik veda įvairius kursus, bet ir rengia naujas mokymo programas bei metodinę medžiagą. Aukštą instruktorių parengimo lygį rodo sukaupta patirtis ir pasiekti tiesioginės veiklos rezultatai.


LKM Fizinio rengimo centro organizuojami kursai:

 

FIZINIO RENGIMO ORGANIZAVIMO IR PLANAVIMO KURSAS

FIZINIO RENGIMO INSTRUKTORIAUS KURSAS
KARINĖS KOVINĖS SAVIGYNOS INSTRUKTORIAUS KURSAS

KARINIO PLAUKIMO INSTRUKTORIAUS KURSAS
KARINĖS KOVINĖS SAVIGYNOS EKSPERTO KURSAS

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2018-06-05
Sprendimas: Fresh Media