Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ryšiai su visuomene

Lietuvos kariuomenės mokykla jau daug metų bendradarbiauja su Kauno miesto savivaldybe, Kazlų Rūdos savivaldybe, Aleksoto bendruomenės centru.

Lietuvos kariuomenės mokykla palaiko draugiškus ryšius su daugeliu Kauno miesto ir Kauno apskrities mokyklų - organizuojamos atvirų durų dienos moksleiviams, kariai dalyvauja mokant kūno kultūros modulio „Krašto gynyba" gimnazijose. Taip pat Lietuvos kariuomenės mokykla bendradarbiauja su Vytauto Didžiojo universitetu, Lietuvos sporto universitetu, Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Kauno apskrities skyriumi, Istorine Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune, Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos organizacija (LATA), remiančia ir aktyviai propaguojančia NATO idėjas ir vertybes Lietuvoje, kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Lietuvos kariuomenės mokyklos indėlis į jaunimo pilietinį ir patriotinį ugdymą buvo įvertintas Kauno miesto visuomenės - 2010 metais Kauno m. visuomenė Lietuvos kariuomenės mokyklą išrinko geriausiu ir aktyviausiu Jaunimo partneriu.

Taip pat Lietuvos kariuomenės mokykla aktyviai dalyvauja Kauno miesto savivaldybės kas dvejus metus organizuojamame gražiausiai savo teritorijas tvarkančių Kauno miesto įmonių konkurse. 2001, 2003 ir 2013 metais buvo užimtos II-osios vietos, 2007, 2009 ir 2015 metais - I-osios vietos, 2011 m. buvo paskirtas ypatingas apdovanojimas - „Pavyzdingiausiai tvarkoma įmonių teritorija".


Lietuvos kariuomenės mokykloje nuolat rengiami įvairūs šviečiamieji renginiai - susitikimai su žymiais žmonėmis, įvairių muzikos žanrų koncertai, skaitomos paskaitos, minimos valstybinės ir religinės šventės, kitos minėtinos datos.

Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai kiekvienais metais organizuoja Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės dienos renginius, Krašto apsaugos dieną. Kiekvienais metais Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai dalyvauja įvairiuose Lietuvos kariuomenės ir su ja susijusių organizacijų organizuojamuose renginiuose: įvairių sporto šakų čempionatuose, bėgimuose „Gyvybės ir mirties keliu" ir „In Memoriam", pėsčiųjų žygiuose, intelektiniuose komandiniuose žaidimuose. Visuose šiuose renginiuose Lietuvos kariuomenės mokyklai atstovauja ne tik kariai, bet ir nemažai civilių darbuotojų.

Lietuvos kariuomenės mokykla kasmet organizuoja ilgametes tradicijas turinčius renginius: šachmatų turnyrus, štangos stūmimo varžybas, Advento popietes, Užgavėnes, Rasų (Joninių) šventes. Taip pat kiekvieną vasarą Lietuvos kariuomenės mokykla organizuoja Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos organizacijos (LATA) tarptautines stovyklas.

2015 m. Lietuvos kariuomenės mokykla organizavo moksleivių konkurso „Aliante 2015" tarptautinį finalą Lietuvoje.

2017 m. Lietuvos kariuomenės mokykloje buvo organizuota tarptautinė stovykla „Jaunimas ir krašto apsauga".

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2019-01-17
Sprendimas: Fresh Media