Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

NATO DIENA ŠVENČIONIŲ MIESTE

2019-03-29
image

Lietuva į NATO (Šiaurės Atlanto sutarties organizacija) įstojo 2004 m. kovo 29 d. Tai - gynybinė sąjunga, kurią sudaro laisvos ir nepriklausomos valstybės, susijungusios į sąjungą tam, kad diplomatinėmis, o prireikus - ir karinėmis priemonėmis išsaugotų tarptautinę taiką bei savo nepriklausomybę.

2019 m. kovo 29 dieną Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro kariai kartu su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8 – osios rinktinės 808 LPK kariais minėjo įstojimo į NATO penkioliktąsias metines.

Iškilmingos rikiuotės metu buvo iškeltos Lietuvos Respublikos, Lietuvos istorinė bei NATO vėliavos,  grojo Lietuvos valstybinis ir  NATO himnai, atliktos salvės už Lietuvą, laisvę ir NATO. Švenčionių rajono gyventojus ir visus karius sveikino Švenčionių miesto atstovai, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės Vadas pulkininkas leitenantas Denisas Starikovičius, Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro štabo viršininkas pulkininkas leitenantas Anatolijus Malyškinas.

Po iškilmingos rikiuotės Švenčionių rajono gyventojams kariai pristatė karinės technikos, ekipuotės ir ginkluotės parodas, sudarė galimybę pasijausti kariu dalyvaujant karinėje estafetėje ir šaudant su AIRSOFT ginklais į tikrus karinius automatinius pakelėjus.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro naujienos

2019-04-26 "DAROM 2019"
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media